НОВОСТИ - Страница 9 - Форум: Украина слезам не верит

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 9 из 11«127891011»
Модератор форума: Wasilisa, super-zhenia, Олюша 
Форум » Фабрика зірок » Фабрика. Суперфинал » НОВОСТИ (здесь вы можете делиться новостями по поводу фабрикантов!)
НОВОСТИ
True7021Дата: Четверг, 19.08.2010, 16:22 | Сообщение # 121
Статус: Offline
Quote (Alyona)
Супер!!!))) True7021, спасибки за новость!!!

biggrin biggrin та нз*
это М1 обрадовал!)) biggrin

Добавлено (11.07.2010, 19:28)
---------------------------------------------
Екс-«фабрикант» зустрівся зі своїми прихильницями.
Діма Каднай, 20-річний підопічний хореографа Олени Коляденко, скликав всіх своїх фанаток на фешенебельний Olmega Plage. Діма явно не очікував зустрітися з такою кількістю дівчат і жінок старшого віку. Кожна прийшла з подарунком для свого кумира, а деякі розмалювали свої майки маркером написом «Діма Каднай - мій герой».
Побачивши стільки дівчат, Діма Каднай вирішив сісти на стілець, але раптово перекинувся на ньому і впав на пісок. Ведучий мило пожартував, що трюк був продуманий заздалегідь.
Як тільки не веселив Каднай своїх фанаток протягом трьох годин. Мало того, що він заспівав уривок своєї пісні не своїм голосом, викликавши регіт дівчат, він ще й перецілував практично кожну прихильницю.
Радості не було межі, в стані ейфорії дівчата періодично хапали Кадная за лікті і намагалися з ним йти під руку.
Але найбільше пощастило трьом прихильницям, яких Діма Каднай прокатав на водному скутері. Іншим же дівчатам, поки «фабрикант» веселився на скутері, довелося розважати себе самим, стоячи на березі затоки.
Діма Каднай, запрошуючи всіх на презентацію свого сайту, просив приходити в купальниках. Абсолютно всі прихильниці виконали прохання свого ідола, а от сам Діма відмовився роздягатися і купатися разом з дівчатами.

Добавлено (12.07.2010, 16:09)
Эрика ушла в киноидустрию
Экс-«фабрикантка» озвучила анимационную комедию.

Эрика, 21-летняя украинская певица, недавно приняла участие в дублировании анимационной комедии под названием «Феи: Фантастическое спасение».

В этом жанре Эрике еще не приходилось работать, но в студии во время записи песни она вела себя уверенно и профессионально: с полуслова понимала требования режиссера, прекрасно интонировала и справилась с задачей в максимально сжатые сроки.

Предложение спеть в диснеевском мультфильме поступило Эрике в разгар всеукраинского тура.

- Для того, чтобы попасть на запись песни в Киев, мне пришлось пересечь всю страну, - вспоминает Эрика. - Но я нисколько об этом не жалею!

Для Эрики работа над песней оказалась довольно сложным испытанием.

- Я понимала, настолько ответственно то, что я делаю. Ведь смотреть мультфильм, в котором основной музыкальной темой будет песня с моим голосом, придут маленькие зрители. А детей не обманешь, они моментально чувствуют фальшь. Поэтому я очень долго настраивалась - чтобы снять стресс, накопившуюся усталость и придать голосу больше теплоты.

Показ анимационной комедии «Феи: Фантастическое спасение», которую озвучила Эрика, в кинотеатрах страны стартует 12 августа.

Добавлено (12.07.2010, 16:32)
Выпускники «Фабрики зірок» первыми высадились на Звездный берег, где 23-25 июля состоится Международный конкурс исполнителей «Песни моря»!

В напряженном графике всеукраинского тура появилось несколько дней для отдыха - ребята загорают и купаются в море. Впрочем, и на Звездном берегу «фабриканты» не бездельничают - по вечерам поют, танцуют и проводят дискотеки.

- Мы успели сдружиться практически со всеми отдыхающими здесь, – делится Артем Мех. – Конечно, первые дни нашего отпуска мы практически не спали – как только приехали, здесь поднялся настоящий ажиотаж, нас постоянно просили дать автограф или сфотографироваться, сейчас страсти немного поутихли…

Саша и Вова Борисенко так обрадовались морю и солнцу, что совершенно забыли об осторожности – в первый же день светлокожие близнецы обгорели.

- Сейчас у нас уже нормальный цвет кожи, - смеется в телефонную трубку Саша Борисенко. - А к моменту выступления на конкурсе «Песни моря», надеюсь, обзаведемся настоящим загаром.

На берегу моря

Помимо ежедневных развлечений – походов в аквапарк, погружений под воду с аквалангом, купаний-загораний, каждый вечер в местных клубах «фабриканты» устраивают шоу.

- Мы в роли МС проводим дискотеки – ставим музыку, придумываем всевозможные конкурсы. Причем подарки для победителей у нас самые неожиданные. Недавно, например, такими призами стали медленные танцы с Артемом Мехом, Сабриной и с нами, - улыбаются братья Борисенко. - Победителям понравилось!

Фантазия «фабрикантов» неистощима. В ближайшие дни они собираются устроить на Звездном берегу импровизированную «Фабрику зірок»!

- Сначала мы, как настоящие продюсеры, проведем кастинг и отберем участников, - обещает Артем Мех. – Поблажек делать не будем – все эти ребята должны уметь петь и танцевать. Если нужно, мы поможем – дадим советы по вокалу или хореографии.

- А победители 16 июля на гала-концерте выступят вместе с нами! – дополняет Вова Борисенко.

Эрика

Когда отдыхающие на Звездном берегу «фабриканты» узнали, что именно Эрика будет представлять Украину на «Песнях моря», задумались: как ей помочь.

- Эрика – лучшая! Она «порвет» всех! – в один голос говорят ребята.

- Мы понимаем, что на конкурсе соберется полным-полно народу, к Эрике будет сложно подойти, но мы найдем способ, чтобы поддержать ее. Например, установим батут, будем по очереди подпрыгивать на нем повыше и кричать: «Эрика! Ты – лучшая!», - обдумывает вслух варианты Артем Мех.

За ходом Международного вокального конкурса молодых исполнителей «Песни моря» на Звездном берегу зрители смогут наблюдать в прямом эфире! Смотрите на Новом канале 23, 24 и 25 июля в 22.00

Добавлено (18.07.2010, 15:35)
Еріка отримає 100 тис. $?
Саме на одну з найкрасивіших «фабриканток» роблять ставки більшість продюсерів та експерти конкурсу «Пісні моря».

За тиждень під Севастополем стартує Міжнародний пісенний конкурс «Пісні моря». Поки організатори будують сцену, а ведучі готують неймовірні вбрання, продюсери й музичні критики ламають голову над тим, хто ж здобуде перемогу цього року.

Багато музикантів-професіоналів вважають, що перемоги гідна Еріка. Їхню точку зору також поділяє один із ведучих майбутнього грандіозного дійства - телеведучий Андрій Доманський.
- Звісно ж, вболіватиму за Еріку, я впевнений у ній, але в «Піснях моря» беруть участь досить сильні артисти з інших країн, - сказав Андрій.

До конкурсу залишається дедалі менше часу - незабаром ми дізнаємося, чи виправдалися надії експертів і відомого телеведучого.

За перебігом подій Міжнародного вокального конкурсу молодих виконавців «Пісні моря» на Зірковому березі стежте у прямому ефірі на «Новому каналі» 23, 24 і 25 липня о 22.00. Не пропустіть!
______________________________________________________________________________________
Українська група отримує дорогі подарунки від невідомих шанувальників.

В однієї з учасниць дівочої популярної групи REAL O з'явився таємний шанувальник, судячи з усього, який є олігархом або принаймні мільйонером. Свідченням цього є незвичайні символи, які супроводжують дівчат у кожному з міст нинішнього гастрольного туру. Під вікнами готелів, де зупиняється REAL O, з'являються величезні квіткові фігури у формі серця, викладені з рідкісного виду орхідей - Vanda coerulea. Як стало відомо, вартість однієї квітки цього виду - від 700 грн.

- Подарунки від шанувальників під час концертів - цілком нормальне й звичне явище. Щоправда, одна справа, коли отримуєш якісь м'які іграшки, біжутерію, стандартні букети квітів. Але коли виходиш вранці на балкон готелю і бачиш таке... Це по-справжньому шокує. Звісно, це приємний шок. Ми зараз між собою сперечаємося, для кого з нас призначені ці знаки уваги. І, безперечно, дуже цікаво дізнатися, хто автор цих послань, - діляться учасниці REAL O.

До речі, дівчата ще не знають, кому саме з них презентують такі оригінальні подарунки.

Добавлено (23.07.2010, 00:41)
Екс-учасниця групи «ВІА Гра» переспівала пісню нинішньої солістки популярного тріо.

Віра Брежнєва, 28-річна молода мама й співачка, на одному зі своїх нещодавніх концертів у місті Магнітогорську вирішила виконати пісню Єви Бушміної. Хіт під назвою «Містика» дався Вірі Брежнєвій, на думку публіки, не надто вдало. Багато глядачів перешіптувалися про те, що Брежнєва тільки зіпсувала пісню Єви Бушміної.

Схоже, Вірі Брежнєвій не дає спокою слава нової солістки «ВІА Гри», яка успішно завойовує терени українського та російського шоу-бізнесу у той час, коли сама Брежнєва виховує двох дітей.

Добавлено (23.07.2010, 00:45)

Добавлено (23.07.2010, 00:46)
УЖАС
она абсолютно двигаться не умеет><

Добавлено (19.08.2010, 15:53)
Екс-«фабрикант» позитивно ставиться до нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Андрій Філіппов, учасник проекту «Фабрика зірок 3», вважає, що абсолютно всі люди бісексуальні за своєю природою.

- Коли кажуть, що в моєму житті були хлопці - мені просто смішно. У мене дружина була і дитина є, але зараз я вільний і відкритий для нових стосунків із дівчатами. Хоча, по секрету можу сказати, що всі люди бісексуальні, і це нормально, - вважає Андрій Філіппов.

Також «фабрикант» зізнався, що йому можуть подобатися чоловіки.

- Мені подобаються чоловіки, які мають гарний вигляд, красиво вдягнені, але це зовсім не та симпатія, це просто інтерес до стилю, - стверджує Філіппов.

А як ти вважаєш, Андрій Філіппов правий?

Вєрка Сердючка, учасниця «Євробачення-2007», укотре хоче спробувати свої сили і представити Україну на міжнародному конкурсі. Стало відомо, що травесті-діва планує випередити Джамалу й Анастасію Приходько, які теж у захваті від ідеї прославитися на всю Європу.

До речі, торішня учасниця Світлана Лобода також якось обмовилася, що хотіла б поїхати ще раз на «Євробачення», але від Андрія Данилка ніхто такого бажання не очікував.

Цікаво, що ж спонукало його подати заявку на участь у кастингу?
Автор: Ярослава Рожок

Довкола «Євробачення 2011» уже виник ажіотаж, зірки прагнуть пройти кастинг, а організатори, судячи з усього, розважити себе та інших. В офіційній заяві організаторів «Євробачення» зазначено, що умови кастингу значно спростили.

Тепер ті, хто прийде на відбірковий тур, який відбудеться 19 і 20 серпня, можуть виконувати не лише свою пісню, а й будь-яку іншу. Крім того, вік конкурсантів не має жодного значення.

- Вік конкурсантів - від 16 до 1000 років, - саме так запрошує Валід Арфуш і Єгор Бенкендорф українців на кастинг.

А як ти вважаєш, скільки років в ідеалі має бути виконавцю, який представить нашу країну на «Євробаченні»?
Автор: Ярослава Рожок
__________________________________________________________________________________
пусть едут Борисенко!!!

Еріка, 21-річна українська співачка, не приховує, що не лише підтримує одностатеві стосунки, але й може похвалитися подібним досвідом. Виявляється, в житті зірки були не тільки хлопці та відомий багатьом «фабрикант» Стас Шурінс, якого деякі підозрюють у гомосексуалізмі. Був час, коли Еріка не звертала уваги на чоловіків і приділяла всю свою увагу виключно прекрасній статі.

- Я не заперечуватиму, у мене був досвід стосунків із жінками. Моя мама про це знає, слава Богу. Я не думаю, що це щось неправильне, у житті треба все спробувати в межах розумного, - відверто сказала Еріка в програмі «Аналіз крові».

Шокуюче зізнання Еріки знову-таки наштовхує на думки про те, що історія кохання Еріки та Стаса Шурінса - усього лише вдала піар-акція. Нині Еріка не заперечує, що в майбутньому її гомосексуальні зв'язки можуть повторитися.

Дантес і Олійник, підопічні Наталії Могилевської та Бориса Бронштейна, почали активну боротьбу з сувенірними піратами. Як з‘ясувалося, останнім часом почастішали випадки незаконного використання зображень артистів TALANT Group при виробництві сувенірної продукції.

- Іноді, коли бачиш своє зображення на сувенірній продукції, фото для якої, між іншим, найчастіше зроблені «мильницею» після концертів або викачані з інтернету, виникає думка: «Невже це я?» Хочеться, щоб сувенірна продукція приносила естетичне задоволення покупцю й не показувала нас у невигідному світлі, - кажуть Дантес і Олійник.

Хлопці на чолі зі своїми продюсерами написали листа, в якому вони пропонують внести зміни до законодавства.

Як вважаєш, чи зможуть Дантес і Олійник захистити свої права?
_____________________________________________________________________________________________________________
http://market.umh.ua/files/file/Download/tochki_roznichnych_prodazh.htm - тут можно преобрести ДНЕВНИКИ и ТЕТРАДИ с БРАТЬЯМИ БОРИСЕНКО, Матиасом и Шуринсом.это не интернет-магазин, а места для покупки в городах по Украине.

Добавлено (19.08.2010, 16:22)
Солістка групи «ВІА Гра» розповіла про свою давню подругу.

Єва Бушміна, 21-річна екс-«фабрикантка», вважає свою колегу по шоу-бізнесу кимось більшим за просто хорошу артистку.

- Рідна для мене душа, друг дитинства, артист шоу-бізнесу (три в одному) - це Настя Каменських. З нею ми дружимо вже 11 років поспіль, - розповідає Єва Бушміна.

Коло друзів Єви Бушміної не таке вже й широке, але все-таки в її житті є ті люди, з якими їй приємно проводити час. До речі, свій дорогоцінний час Єва не любить витрачати на соціальні мережі, тому стверджує, що не зареєстрована в жодній із них.

Вочевидь, тепер фанатам Єви Бушміної варто заспокоїтися та не шукати її в соціальних мережах, а також не варто створювати фейки.

♥Brothers Borisenko♥ - это лучшее, что я видела, слышала и чувствовала.
♥♥♥
I ♥ BB.
Dean Winchester, I love you ^_^
♥♥♥

WasilisaДата: Четверг, 19.08.2010, 16:24 | Сообщение # 122
Quote (True7021)
Вочевидь, тепер фанатам Єви Бушміної варто заспокоїтися та не шукати її в соціальних мережах, а також не варто створювати фейки.

Ну от фейков она точно не избавится и все равно некоторые "умники" будут утверждать, что нашли "РЕАЛЬНУЮ ЕВУ" в контакте)

True7021Дата: Четверг, 19.08.2010, 16:40 | Сообщение # 123
Quote (Wasilisa)
Ну от фейков она точно не избавится и все равно некоторые "умники" будут утверждать, что нашли "РЕАЛЬНУЮ ЕВУ" в контакте)

от этого никто не денется))
__________________________________________________________________________________
http://www.rusradio.com.ua/gramophone_12.html

голосуем за наших братишек в Золотом граммофоне!! happy

♥♥♥
I ♥ BB.
♥♥♥

WasilisaДата: Четверг, 19.08.2010, 16:41 | Сообщение # 124
Quote (True7021)
голосуем за наших братишек в Золотом граммофоне!!

ого, они уже и там, я за них рада)

True7021Дата: Четверг, 19.08.2010, 16:53 | Сообщение # 125
Quote (Wasilisa)
ого, они уже и там, я за них рада)

я только сегодня утром услышала..давай искать..вот наткнулась..на первом месте, прикинь о_О happy
(и никаких шуринсов...)

Добавлено (19.08.2010, 16:53)
В пятницу в 10.00 на радио шарманка (104.0 фм) будет Вова Борисенко..

♥♥♥
I ♥ BB.
♥♥♥

ЦезаДата: Пятница, 20.08.2010, 22:08 | Сообщение # 126
новость: скоро в школу хД

Чем больше человек ебёт тебе мозг, тем сильнее он западает тебе в душу.

True7021Дата: Пятница, 20.08.2010, 22:09 | Сообщение # 127
Quote (Цеза)
новость: скоро в школу хД

..ух ты ж е-мае..
/в испуге/ biggrin

♥♥♥
I ♥ BB.
♥♥♥

ЦезаДата: Воскресенье, 22.08.2010, 00:31 | Сообщение # 128
True7021, а я лично в испуге(((
удивила бля новостью да?хд

True7021Дата: Воскресенье, 22.08.2010, 15:55 | Сообщение # 129
Quote (Цеза)
а я лично в испуге((( удивила бля новостью да?хд

еще бы))
к стати, в продаже есть тетради с Максом=)

♥♥♥
I ♥ BB.
♥♥♥

ЦезаДата: Воскресенье, 22.08.2010, 17:33 | Сообщение # 130
хд
там фоты старые(

True7021Дата: Воскресенье, 22.08.2010, 20:05 | Сообщение # 131
Quote (Цеза)
хд там фоты старые(

та главное что Маааакс))) happy

♥♥♥
I ♥ BB.
♥♥♥

ЦезаДата: Воскресенье, 22.08.2010, 21:00 | Сообщение # 132
True7021, та главное по Киеву бегает Мася, сдались мне те тетради!хDDD)))

True7021Дата: Понедельник, 23.08.2010, 00:27 | Сообщение # 133
Quote (Цеза)
та главное по Киеву бегает Мася, сдались мне те тетради!хDDD)))

biggrin biggrin biggrin biggrin
ну да...еще и в одних трусах..ты его поймала уже? biggrin biggrin biggrin

♥♥♥
I ♥ BB.
♥♥♥

ЦезаДата: Понедельник, 23.08.2010, 02:06 | Сообщение # 134
True7021, неа, бегает быстро)) но от меня не убежит! я еще и замуж выйду за него!хДД

True7021Дата: Понедельник, 23.08.2010, 14:22 | Сообщение # 135
Quote (Цеза)
неа, бегает быстро)) но от меня не убежит! я еще и замуж выйду за него!хДД

biggrin c юбилеем тебя)

ну как поймаешь, так сразу в загс biggrin что б опомниться не успел biggrin biggrin

♥♥♥
I ♥ BB.
♥♥♥

Форум » Фабрика зірок » Фабрика. Суперфинал » НОВОСТИ (здесь вы можете делиться новостями по поводу фабрикантов!)
Страница 9 из 11«127891011»
Поиск:

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Украина слезам не верит|© 2016