Аня Сергеева - Страница 7 - Форум: Украина слезам не верит

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 7 из 7«12567
Модератор форума: Wasilisa 
Форум » Украина слезам не верит » Украина слезам не верит » Аня Сергеева (обсуждаем...)
Аня Сергеева
FabrikantДата: Вторник, 21.09.2010, 02:36 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Аня Сергєєва|Аня Сергеева

Місце народження: Київ
Освіта: Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, 3-й курс акторського факультету
Досвід роботи: 2005 р. - шоу в Японії (співачка), 2006-2007 - Estonian Dance Agency - співачка в шоу, Російський театр в Естонії, Новий драматичний театр на Печерську, театр "Сузір'я"
Музична освіта: 4 класи хорової студії Cantilena під керівництвом Льва Гусєва (Таллін)
Мріє зіграти: Кармен
Кумири: В. Машков, Джек Ніколсон, Пенелопа Крус, Інгеборга Дапкунайте, Мадонна, Елла Фітцжеральд
Участь в інших телешоу: "Естонія шукає суперзірку"
Володіння іноземними мовами: англійська, французька, італійська, естонська
Хобі: йога, література, подорожі, живопис
На безлюдний острів візьме: фортепіано, книгу Достоєвського "Брати Карамазови", книгу Ошо

Згадує, як одного разу заспівала арію Даліли і розплакалася від краси цієї музики. Мріє стати актрисою, подорожувати світом. Друзі вважають Аню доброю, цілеспрямованою. 1 млн гривень вклала б у власну кар'єру співачки.

_-Ю$Я-_Дата: Вторник, 23.11.2010, 12:15 | Сообщение # 91
Номер у неё был прикольный.

Девушка-ЗагадкаДата: Вторник, 23.11.2010, 13:42 | Сообщение # 92
_-Ю$Я-_, самый лучший номер из всех что у неё были!!!

Саша и Вова больше похожи на 2 маленьких котят))))таких масеньких , игривых, смешных и пушистых))))так хочется взять и расцеловать)))

WasilisaДата: Вторник, 23.11.2010, 15:35 | Сообщение # 93
Quote (Девушка-Загадка)
_-Ю$Я-_, самый лучший номер из всех что у неё были!!!

о да... хотя еще лирический какой-то неплохой был

Форум » Украина слезам не верит » Украина слезам не верит » Аня Сергеева (обсуждаем...)
Страница 7 из 7«12567
Поиск:

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Украина слезам не верит|© 2016