[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 13 из 37«1211121314153637»
Модератор форума: Wasilisa, super-zhenia 
Форум » Фабрика зірок » Фабрика зірок - 3 » Финальный концерт (обсуждаем, а также мп3 и видео)
Финальный концерт
FabrikantДата: Воскресенье, 27.12.2009, 21:05 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Финалистки и Вера Брежнева - Любовь в большом городе
мп3
видео
Коля Серга - Жадины Говядины
мп3
видео
Алексей Матиас - Белый самолет
мп3
видео
Стас Шуринс и Эрика - Не вместе
мп3
видео
Ира Крестинина - Пламя забудь
мп3
видео
Сабрина - Хищница
мп3
видео
Ира Крестинина и Эрика и Океан Эльзи - Я так хочу
мп3
видео
Ева Бушмина - Мистика
мп3
видео
Братья Борисенко - Стоп
мп3
видео
Ани Лорак и Фабриканты - А дальше
мп3
видео

3 отчетный концерт

4 отчетный концерт

5 отчетный концерт

6 отчетный концерт

7 отчетный концерт

8 отчетный концерт

9 отчетный концерт

Студийные записи

Фабрика зірок 3

JojusДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:23 | Сообщение # 181
Аlljonka,
Не знаю навіть...Наскільки я зрозуміла, то концерт 31 і 1 - це одне і те ж саме. Ну я в тому розумінні, що це просто продовження, адже там будуть виступати не лише фабриканти. а й інші зірки. Саме там і скажуть хто виграв... Хоча я собі уявити не можу.. це ж як так, концерт буде на майдані? от просто неба???

DaffДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:29 | Сообщение # 182
када Эрику постригли , она мне начала напоминать Надю Грановскую из Виагры

AngelyДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:32 | Сообщение # 183
Quote (Daff)
када Эрику постригли , она мне начала напоминать Надю Грановскую из Виагры

доречі мені зовсім не подобається її теперішня зачіска. все таки з довгим волоссям було краще

Борисенко, Барських, Дантес, Олійник!!!!

JojusДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:36 | Сообщение # 184
Quote (Angely)
Ти просто читаєш мої думки

іноді проявляється такий талант хД

Да ну її, ту Санту.. Фабрика куплена, і це відомо як два на два чотири... І хоча хочеться вірити в щирість всіх тих надутих почуттів, скандалів і сварок, це все простий ПІАР. Хто б там що не говорив...
Наприклад, дуже добре памятаю, як в якійсь групі нарила повідомлення такого змісту. Хоча спочатку передістроія хД. Було це, коли в номінацію попали Шурінс і Сашка Борисенко. Звичайно, тоді ті ахті і охті по Борисенкам тльки набирали свої обороти, тому про те, що латиш вилітає, як пробка від шампанського з нашого проекту було зрозуміло. Але... Повертаємося до того повідомлення. На стіні в одній із "сто першої" офіціальної групи в Конті по Фабриці 3 шла страшна перепалка серед фанатіків Електроніка та .. їхніх супротивниць "шурінсеняток" хД. Так от якась розумаха написала: "У Фабриці все давно куплено. Борисенко виграє по глядацьким симпатіям, але Костя спасе Шурінса і все буде норм. Моя якась там знайома, ба чи навіть родичка, працює в якійсь області цього шоу і там вже давно все вирішено наперед. Все по накатному сценарію". Для нас, звичайно, це було дивно, адже до того моменту, можливість спасти номінанта, навіть якщо він "вилетів" по СМС, була ще невідомою. І ось настала довгоочікувана неділя.. концерт... оголошення результатів і... все як і говорила та дівчина! Ми, як зомбіровані, проковнутнули їхню "неожиданную приятность" і радіємо життю і щасливим випадком. А виходить, це все так мало бути... все по плану....

Добавлено (28.12.2009, 01:36)
---------------------------------------------

Quote (Angely)
доречі мені зовсім не подобається її теперішня зачіска

Коли співала Show me you love це, звичайно, була жжесть((
Я в ній так розчарувалася, шо це просто жах! Ще коли вона підстриглася першого разу, я змирилася, але другого.. це вже занадто...

DaffДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:36 | Сообщение # 185
один из преподов както сказал Эрике шо она сама от себя балдеет как она поет
помойму так и есть

AngelyДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:38 | Сообщение # 186
Quote (Jojus)
Наприклад, дуже добре памятаю, як в якійсь групі нарила повідомлення такого змісту. Хоча спочатку передістроія хД. Було це, коли в номінацію попали Шурінс і Сашка Борисенко. Звичайно, тоді ті ахті і охті по Борисенкам тльки набирали свої обороти, тому про те, що латиш вилітає, як пробка від шампанського з нашого проекту було зрозуміло. Але... Повертаємося до того повідомлення. На стіні в одній із "сто першої" офіціальної групи в Конті по Фабриці 3 шла страшна перепалка серед фанатіків Електроніка та .. їхніх супротивниць "шурінсеняток" хД. Так от якась розумаха написала: "У Фабриці все давно куплено. Борисенко виграє по глядацьким симпатіям, але Костя спасе Шурінса і все буде норм. Моя якась там знайома, ба чи навіть родичка, працює в якійсь області цього шоу і там вже давно все вирішено наперед. Все по накатному сценарію". Для нас, звичайно, це було дивно, адже до того моменту, можливість спасти номінанта, навіть якщо він "вилетів" по СМС, була ще невідомою. І ось настала довгоочікувана неділя.. концерт... оголошення результатів і... все як і говорила та дівчина! Ми, як зомбіровані, проковнутнули їхню "неожиданную приятность" і радіємо життю і щасливим випадком. А виходить, це все так мало бути... все по плану....

Та я теж давно це зрозуміла. все куплено.
Чомусь фабриці зірок 2 я такого не помітила.

Добавлено (28.12.2009, 01:38)

Quote (Angely)
один из преподов както сказал Эрике шо она сама от себя балдеет как она поет
помойму так и есть

так. по ній це видно. її поведінка на сцені.... і справді не можна так сильно любити свій голос

JojusДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:38 | Сообщение # 187
Quote (Angely)
Чомусь фабриці зірок 2 я такого не помітила.

Жаль, не дивилася більше ніяких Фабрик, тому коментарі тут лишні... Можливо, просто цього разу це щось більш маштабніше??? Справді, наскільки я знаю, то ця Фабрика сама пишна і мегозна))

DaffДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:39 | Сообщение # 188
Я в ній так розчарувалася, шо це просто жах! Ще коли вона підстриглася першого разу, я змирилася, але другого.. це вже занадто...

мне ваще не понрав то ее выступление типа в стиле джаз

AngelyДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:39 | Сообщение # 189
Quote (Jojus)

Жаль, не дивилася більше ніяких Фабрик, тому коментарі тут лишні... Можливо, просто цього разу це щось більш маштабніше??? Справді, наскільки я знаю, то ця Фабрика сама пишна і мегозна))

не знаю мені друга більше подобалася. Більше популярних виконавців було

JojusДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:40 | Сообщение # 190
Quote (Angely)
і справді не можна так сильно любити свій голос

Хоча, чого вже там гріха таїти, в неї голос найкращій на Фабриці. тобто найсильніший, але вже чі кращій то вирішувати кожному окремо. Комусь подобаються такі, як у Тіни Тьорнер - сильні, іншому як у Неангелів - грубі і майже чоловічі, а комусь, як у Шурінса - тонкі і голосисті)

AngelyДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:40 | Сообщение # 191
Quote (Daff)

мне ваще не понрав то ее выступление типа в стиле джаз

ти знаєш я теж з кожним концертом тільки розчаровувалася в ній

JojusДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:42 | Сообщение # 192
Quote (Angely)
ти знаєш я теж з кожним концертом тільки розчаровувалася в ній

От-от... в мене те саме з Борисенками і Воржевою...вона мені спочатку так сподобалася, а потім.. ну просто розізлила..
Зате появилися нові фаворити, а саме Бушміна і Шурінс, ну а Колька мені завжди подобався, і я в ньому ні трішечкі не засумнівался.

AngelyДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:44 | Сообщение # 193
Quote (Jojus)

От-от... в мене те саме з Борисенками і Воржевою...вона мені спочатку так сподобалася, а потім.. ну просто розізлила..
Зате появилися нові фаворити, а саме Бушміна і Шурінс, ну а Колька мені завжди подобався, і я в ньому ні трішечкі не засумнівался.

А мені Єва завжди подобалася. та й близнюки також. Шурінс сподобався після виступу з Бушміною "Досвиданья мама"

DaffДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:47 | Сообщение # 194
Quote (Jojus)

у меня вобще было такое впечатление шо ее тока изза схожести с Джоли взяли

Добавлено (28.12.2009, 01:47)

Quote (Angely)
Шурінс сподобався після виступу з Бушміною "Досвиданья мама"

да , это было классно

AngelyДата: Понедельник, 28.12.2009, 01:48 | Сообщение # 195
Quote (Daff)
у меня вобще было такое впечатление шо ее тока изза схожести с Джоли взяли

ну так все таки яскрава зовнішність - це дуже важливо

Форум » Фабрика зірок » Фабрика зірок - 3 » Финальный концерт (обсуждаем, а также мп3 и видео)
Страница 13 из 37«1211121314153637»
Поиск:

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Украина слезам не верит|© 2017