Меню сайта
Поиск
Интересно

Американська співачка Кеті Перрі зустрічається з володарем премії «Греммі» Джоном Маєром. Про це заявили журналісти скандального таблоїду "Life & Style Weekly", посилаючись на неназвані джерела з оточення зірок.

Так, в одному з останніх випусків "Life & Style Weekly" була опублікована цитата одного з інсайдерів: «Тільки тиждень пройшов, як Кеті Перрі та Джон Майер були помічені разом, але ось вони знову вирішили зустрітися. На цих вихідних вони були у друзів на вечірці, де побував навіть Арнольд Шварценеггер. На захід були доставлені багато екзотичні тварини, зокрема, крокодил, лемури і єноти. А от Кеті Перрі та Джон Майер приїхали трохи пізніше і провели разом весь вечір ».

Джерело поділився деякими подробицями жалісними: «Вони стояли на першому поверсі і гладили всяких звіряток. Кеті сподобався лемур і вона спробувала змусити його сидіти у себе на плечі. А ще там був маленький єнот! Загалом, Кеті була без розуму! Кеті любить поганих хлопців ».

Офіційна прес-служба артистів дані чутки не підтвердила, але і не спростувала.

Нагадаємо, раніше Джон Майер повідав журналістам про те, що вважає творчість своєї колишньої дівчини, співачки Тейлор Свіфт, «дешевим письменництвом». Сталося це після того, як Тейлор повідала слухачам про їхній розрив у пісні "Dear John". 

Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал
-