Меню сайта
Поиск
Интересно

Юрій Нікітін|Юрий НикитинЮрій Нікітін, голова компанії "Mamamusіc", продюсер суперзірок вітчизняної екстради Ірини Білик та Вєрки Сердючки. Серед артистів, якими займається компанія Нікітіна "Mamamusіc", крім Вєрки Сердючки та Ірини Білик, ще є гурти “Неангели” та “Авіатор”, співачка Арктика, та новий проект продюсера - співак Василь Бондарчук.Як усе починалося:

"Я закінчив швейне училище й одержав диплом з відмінністю. Один час шив чоловічий одяг. Присвятив цьому бізнесу багато часу. Але потім вирішив, що це не моє, розпродав тканини, швейні машинки та... купив дорогу гітару. З цього все й почалося.

А починав я свою творчу кар’єру в Москві. Брав участь у гурті "Міраж", і в гурті "Авеню". Але успіху домігся, тільки повернувшись до Києва. Організація концертів, звукозаписуюча студія, перші кліпи - усе було нове, можна сказати, що наша компанія стояла у джерел шоу-бізнесу в Україні"

Як він відкриває таланти

Це імпульс. І завжди по-різному. От скажемо, ти відчуваєш, що повинен зараз сісти й прослухати цей диск, а в інших випадках він може лежати рік. От, приміром , зараз ми почали співробітництво з молодим артистом Василем Бондарчуом. Його диск пролежав у мене близько півроку. А Андрія Данилко я побачив по телевізору, коли він, ще коли був студентом циркового училища, показував якусь мініатюру, й сам запропонував йому співробітництво. Це тільки те, як ти відчуваєш. Моя філософія в цьому питанні така: "Завжди все відбувається так, як повинно відбуватися".

Його секрет успіху

У першу чергу - це люди, з якими я працюю. І, звичайно ж, артисти. Я люблю свою роботу й вона для мене - спосіб життя. Я цим живу, тому в мене це виходить.

Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал
-