Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2009 » Август » 6 » В 3 тур кастинга "Фабрика зірок 3" прошло 30 учасников!
В 3 тур кастинга "Фабрика зірок 3" прошло 30 учасников!
19:05
Конкурсанти, що побували на другому відбірному турі "Фабрики зірок 3" (Новий канал), днями довідалися результати кастингу. У третій тур перейшли близько 30 учасників. Останнє прослуховування відбудеться в серпні.

Процедура оголошення результатів другого відбірного туру стала для учасників непростим випробуванням. Для того, щоб довідатися, хто з них буде брати участь у третьому, фінальному турі, молоді люди повинні були зайти в темну порожню кімнату. Тут їх чекав конверт із результатом.

Група підтримки

Біля виходу конкурсантів, хвилюючись, чекала "група підтримки" - рідні, друзі та - Маша Єфросиніна! Яким би не був результат, ведуча "Фабрики зірок 3" переживала його разом з кожним з учасників. Часто, почувши від учасника радісну новину ("Так, я пройшов!"), родичі першою справою кидалися з обіймами до......Маші. У цей день вона не раз виступала й у ролі утішниці - ті, хто не пройшов у третій тур, як з рідною, ділилися з Єфросиніною емоціями.

Ведуча нікого не обділила увагою, для кожного знаходила потрібні слова та охоче відповідала на всі питання. Так, наприклад, деякі з молодих людей замість листа від журі отримували просто порожній конверт. Вони з подивом виходили з кімнати, а ведуча відразу заспокоювала конкурсанта, пояснюючи, що порожня відповідь означає особливе відношення журі, що поки не може визначитися з рішенням. І тут ведуча розділяла разом з конкурсантами тяжке очікування.

Фінальний кастинг

У третьому відбірному турі на місце "фабриканта" будуть претендувати приблизно по дві людини. Так що конкурсна боротьба триває! Кожен конкурсант до фінального відбору готує по два номера.

Причому в першому потенційні "фабриканти" повинні показати не тільки вокальні та хореографічні дані, але й талант постановників. Вони повинні не просто виконати пісню, а перетворити її в театральне дійство.

А друга композиція покаже, наскільки конкурсанти готові до роботи в стислий термін. На обрану пісню професійний балет поставить танцювальний номер. Але, на відміну від танцюристів, у конкурсантів буде всього півтори години, щоб розучити рухи та показати, на що вони здатні.

Источник: fz3.novy.tvПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 2744 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 3.7/3 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал