Меню сайта
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 17
Переможці шоу надзвичайно швидко стають популярними, але так само швидко їх слава згасає.

Країна хвилюється, країна голосує, країна радіє, коли їх кумир перемагає ... А що далі? А далі хлопчики і дівчатка, про які ще місяць тому гуділа вся країна, після кількох невдалих спроб пробитися у великий шоу-біз залишаються ні з чим, і країна їх дуже швидко забуває ...Всі з нетерпінням чекали оголошення результатів самого популярного шоу "Холостяк". Коли ж переможницею стала Олександра Шульгіна, про неї заговорили, її запрошували на зйомки, про неї писали. Зараз же Саша Шульгіна живе розміреним життям, виховує племінника і тусить на вечірках, і навіть не задумуєтся, что їй потрібно похудение. Нові відносини дівчина поки що не знайшла.

З приводу ... Читать дальше »
Просмотров: 2545 | Добавил: Fabrikant | Дата: 17.01.2012 | Комментарии (0)

Молодий виконавець та учасник "Євробачення", якого курирував сам Філіп Кіркоров, Діма Колдун одружився. Весільне торжество було скромним і навіть таємним.Днями відбулася скромна весілля переможця "Фабрики зірок - 6" співака Дмитра Колдуна і його коханої зі шкільних років Вікторії Хомицький. На торжестві був присутній строго обмежене коло гостей. Так, з боку нареченого з найближчих родичів були лише старший брат, телеведучий Георгій Колдун, зі своєю дівчиною Антоніною, які подарували автомобіль лада гранта цена якого, не дуже велика, і мама Тетяна Борисівна. А з боку нареченої - батьки і кілька друзів. Всього ж було присутнє 26 чоловік, більшість яких - колеги Колдуна по сцені, повідомляє "Комсомольская правда". До слова, в основному це були зірки білоруськ ... Читать дальше »
Просмотров: 678 | Добавил: Fabrikant | Дата: 17.01.2012 | Комментарии (0)


Зірки вітчизняного шоу-бізнесу часто намагаються скористатися своїм положенням для вирішення будь-яких питань, наприклад покупці чого-небудь з особливою знижкою, наприклад, так вону купують салаты, або ж уникнути будь-яких порушень. Проте більшою мірою скористатися такими привілеями зможуть лише ті зірки, якої достатньо час показують себе громадськості.

Проте Вікторія Дайнеко, яка свого часу успішно випустилася з «Фабрики зірок», все ж не зуміла за проведені в Москві роки досягти тієї слави, яка допомогла б їй справитися з деякими труднощами.

Буквально днями у Вікторії попросили пред'явити паспорт, так як столичний паспортний контроль не визнав в ній дуже відому виконавицю, яка значний час проживає в Москві, маючи при цьому власну квартиру і прописку.
Дівчина не соромлячись даного фа ... Читать дальше »
Просмотров: 1137 | Добавил: Fabrikant | Дата: 17.01.2012 | Комментарии (0)

Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит,Україна сльозам не вірить,фабрика зірок 4,Фабрика звезд 4 украина,украинская фабрика звезд 4,суперфинал