Меню сайта
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 10


Дочка Філіпа Кіркорова за останній час стала справжньою мішенню для численних папараці, які мріють першими зняти Аллу-Вікторію. Однак виконати таку серйозну місію не так вже й просто, адже численні охоронці Кіркорова перешкоджають цьому кроці.
В даний момент Філіпа Кіркорова турбує лише одна єдина думка, яка пов'язана з тим, щоб таємно провести хрещення своєї улюбленої дочки. Незважаючи на те, що Алла-Вікторія протягом усього життя знаходиться в США, доречі, вона дуже поляюляє кресло атлант, увага до неї зосереджена більшою мірою в Росії, де з нетерпінням чекають перших кадрів дочки Кіркорова.

Король вітчизняної естради заявив про те, що не покаже єдину дочку до тих пір, поки не охрестити її. Примітно, що навіть найближчі родичі не можуть побачити Аллу-Вікто ... Читать дальше »
Просмотров: 637 | Добавил: Fabrikant | Дата: 10.02.2012 | Комментарии (0)Днями закінчилися зйомки нового кліпу Сергія Лазарева, Тіматі і DJ MEG на пісню Moscow to California. Зйомки проходили в Майамі і Каліфорнії. Кілька сцен було знято в Москві.

Відео буде дуже сексуальним, літнім і яскравим, адже у зйомках були задіяні близько двадцяти дівчат у відкритих бікіні. Причому дівчат з півсотні претенденток особисто відбирали Сергій і Тіматі.

"Ми відмінно попрацювали і здорово відпочили разом, - розповів Сергій Лазарєв. - Тепер залишилося дочекатися відеокліп. Мені вже не терпиться. Це не перша робота з Тіматі. У 2008 році на всю країну гримів наш спільний проект LAZERBOY. Прийшов час підірвати танцполи ще більше потужним тандемом. Автор композиції - DJ MEG - неймовірно точно підібрав настрій, якого хотілося всім нам цієї зими. Упевнений, Moscow to California стане головний хітом 2012 року ".
... Читать дальше »
Просмотров: 553 | Добавил: Fabrikant | Дата: 10.02.2012 | Комментарии (0)

Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит,Україна сльозам не вірить,фабрика зірок 4,Фабрика звезд 4 украина,украинская фабрика звезд 4,суперфинал