Меню сайта
Интересно
Главная » 2012 » Июнь » 05


В минулому році на проекті «Фабрика зірок. Повернення »« Навколо ТБ »робив інтерв'ю з Владом Соколовським.

Зараз на Першому каналі почалося нове шоу - «Фабрика зірок: Росія - Україні», в якому молодий популярний співак знову серед учасників.

- Владе, що змінилося у твоєму житті за цей рік?

Влад Соколовський: Все. 2012 для мене - рік великих змін як у роботі, так і в особистому житті. Поміняв продюсерський будинок: я вже не з Костянтином Меладзе, тепер в іншій команді. У ній три людини, які приймають рішення: Яна Рудковська, Діма Білан і я. Кожен займається своєю справою - Діма відповідає за музичну частину проекту, Яна - за менеджмент. Вона та людина, яка всіх об'єднав. Я радий, що з січня ми почали працювати, записуємо велику кількість матеріалу, відзняли перший кліп на пісню «Лівні». Ця ... Читать дальше »
Просмотров: 1428 | Добавил: Fabrikant | Дата: 05.06.2012 | Комментарии (0)

28 травня в Москві стартували зйомки нового вокального шоу «Фабрика зірок: Росія - Україні», перший випуск якого вийшов в ефір 1 червня на Першому каналі (Росія) і 3 червня на Новому каналі (України).На музичному ринзі зійшлися учасники російської та української «Фабрик». До складу команди України увійшли Макс Барських, Еріка, Єва Бушміна, Стас Шурінс і «Діо фільми», тренери - Костянтин Меладзе і Наталія Могилевська.

Від Росії в шоу беруть участь Дмитро Колдун, Поліна Гагаріна, Влад Соколовський, Джокер і Вікторія Дайнеко, тренери - Ігор Крутой і Ігор Матвієнко.

Склад журі для більшої об'єктивності став інтернаціональним, до його складу увійшли Юрій Нікітін, Віктор Дробиш, Любов Казарновська, Таїсія Повалій та педагог по вокалу Ніна Савицька.

Ведучими на музичному рингу ст ... Читать дальше »
Просмотров: 4781 | Добавил: Fabrikant | Дата: 05.06.2012 | Комментарии (0)

Схоже шоу "Фабрика зірок. Росія - Україні" вибухне черговим скандаломПід час запису шоу "Фабрика зірок. Росія - Україні" в Москві відомий російський продюсер, який працював з такими групами як "Любе", "Иванушки", "Фабрика", "Корни" Ігор Матвієнко привселюдно заявив, що дарує кліп української екс - "фабрикантці" Еріці.

На наступний день Еріка вийшла на червону доріжку головної російської музичної премії разом з Ігорем Матвієнко. Коли російська преса поцікавилася у продюсера, мовляв, "А хто це з Вами?", Матвієнко незворушно представив Еріку переможницею української "Фабрики".

Не виключено, що нинішній продюсер співачки Кузин може позбудеться підопічної, тому що Матвієнко це миксер планетарный, який забирає все що йому подобаєтся. Якщо під ... Читать дальше »
Просмотров: 1451 | Добавил: Fabrikant | Дата: 05.06.2012 | Комментарии (0)

Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит,Україна сльозам не вірить,фабрика зірок 4,Фабрика звезд 4 украина,украинская фабрика звезд 4,суперфинал