Меню сайта
Интересно
Главная » 2012 » Июнь » 21


Учасник проекту "Фабрика зірок. Росія - Україна" Влад Соколовський поділився враженнями від музичного шоу. "Я радий, що взяв участь в проекті. Це чудовий досвід, ще одна можливість розкрити себе", - заявив Влад Соколовський в ході онлайн-конференції на сайті Першого каналу.

У новому проекті "Фабрика зірок. Росія - Україні" російські "фабриканти" зійшлися у видовищному поєдинку зі своїми візаві з Україною. Влад відстоює честь Росії. Як розповів співак, взяти участь в музичному змаганні він погодився без роздумів: "Було цікаво дізнатися список учасників від Росії та Україні, в якому спочатку значився Луи Армстронг. Дізнавшись склад, я відразу погодився".

Влад Соколовський, випускник "Фабрики зірок - 7", учасник проекту "Фабрика зірок. Повернення", зазначив, що до нової "Фабрики" відноситься ... Читать дальше »
Просмотров: 715 | Добавил: Fabrikant | Дата: 21.06.2012 | Комментарии (0)«Новий канал» припиняє трансляцію шоу «Фабрика Зірок. Україна - Росія ». Про це повідомляється на офіційному сайті каналу. Керівництво «Нового» так образилося на російський «Перший канал», що згідно навіть не з'ясовувати, хто сильніший - українські чи російські учасники проекту.

Причиною цього рішення стало порушення «Першим каналом» домовленостей щодо випусків шоу. Спочатку обидві сторони вирішили, що «Новий» має право випускати в ефір шоу тільки після того, як воно вийде на «Першому». Перший же нечистоплотно поставився до цього умові, і вже двічі переносив трансляції «Фабрики», заплановані на конкретні дати і час.

Перший раз це сталося, коли російські колеги перенесли другий випуск шоу, який повинен був вийти 8 червня, а замість нього поставили курсы парикмахера киев. А ... Читать дальше »
Просмотров: 1022 | Добавил: Fabrikant | Дата: 21.06.2012 | Комментарии (0)- Діма, на Першому каналі йде «Фабрика зірок: Росія - Україні». Ти б'єшся за перше місце? (У 2006 році Колдун став переможцем шостий «Фабрики зірок».)

- Звичайно!

- З ким зі своєї «Фабрики» ти підтримуєш дружні стосунки?

- Ні з ким! Нещодавно у нас був так званий «вечір зустрічі» - шість років після закінчення, - і практично ніхто не прийшов. Були тільки група «Челсі» і Прохор Шаляпін. Не сказати, що я був сильно засмучений, адже це логічно - у кожного своя доросле життя. Але раніше ми збиралися, сиділи, пиячили, згадували минуле. А тепер дівчата повиходили заміж. Согдіана, Зара стали мамами. Ми практично не бачимося.

- Ти починав з «Народного артиста». Після «Фабрики» посів п'яте місце на «Євробаченні» від Білорусії. По дорозі в тебе так часто змінювалися продюсери - і Віктор Дробиш, і Філіп Кіркоро ... Читать дальше »
Просмотров: 655 | Добавил: Fabrikant | Дата: 21.06.2012 | Комментарии (0)

Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит,Україна сльозам не вірить,фабрика зірок 4,Фабрика звезд 4 украина,украинская фабрика звезд 4,суперфинал