Меню сайта
Интересно
Главная » Фабрика зірок - 3

За рівнем оформлення концертна площадка проекту змагається з декораційними рішеннями найкращих шоу світу.

Подібного на українському телебаченні ще не було. Над проектом сцени працювала вся творча група "Фабрики зірок". У якийсь момент була спокуса "поставити" тут велику кількість декораційних елементів, аби вразити уяву глядачів. Але режисер-постановник проекту Олена Коляденко та режисер Олег Боднарчук справедливо порахували, що простора концертна площадка буде доречнішою, ніж громіздкі конструкції. Її поверхня буде максимально вільною для того, щоб за рахунок режисури номерів домогтися максимального ефекту.

Ексклюзивне відео з великих екранів буде особливим чином інтегруватися в дію на сцені, наповнювати його змістом. Під кожен (!) номер буде прописуватися окрема комп'ютерна графіка. Також тут присутній унікальний ефект: наприклад, глядачеві, що спостерігає за "фабрикантом", котрий біжить на сцені в юрбі ... Читать дальше »

Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 1887 | Добавил: Fabrikant | Дата: 11.08.2009 | Комментарии (0)


У неділю, 9 серпня, у концерті-холі Freedom пройшов фінальний кастинг "Фабрики зірок-3".

Компетентне журі у складі музичного продюсера Костянтина Меладзе, Генерального директора Нового каналу Ірини Лисенко, голови компанії “Frіends Productіon” Олексія Гончаренко та режисера-постановника гала-концертів проекту Олени Коляденко, оцінило виступи 32 конкурсантів.

Кожен із них підготував до виступу справжню шоу-програму, що складається із трьох номерів. У першому номері учасники кастингу повинні були показати, наскільки вони вміють концентруватися в робочих ситуаціях. За півтори години кожен з них разом з балетом повинен був поставити повноцінний номер.

Вдруге конкурсанти виходили на сцену із власною постановкою, де самі повинні були стати самі собі режисером.

Третє завдання розкривало артистичні здатності учасників. Кожен із них отримав індивідуальне завдання, яке повинно було показ ... Читать дальше »

Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 3070 | Добавил: Fabrikant | Дата: 11.08.2009 | Комментарии (0)


Один із учасників фінального кастингу "Фабрики зірок-3" зненацька накинувся на музичного продюсера з кулаками.

Його друзі-конкурсанти зізнаються, що вже кинулися до Паші, аби вгамувати бунтівника, але вчасно схаменулись: він виконує артистичне завдання, згідно якого йому необхідно було налякати Костянтина Меладзе.

Павло у своєму образі забіяки був настільки органічним, що, здавалося, ще трохи, і члени журі ринуться Костянтину на допомогу.

Павло розпочав свій етюд одразу ж після вокального виступу.

- Вы что-то сказали по поводу моей песни, Константин? А ну, повтори, что ты улыбаешься? - нахабно промовив він.

Присутні ще не встигли оговтатися після сказаного, коли Павло у пориві люті кинувся до Меладзе. Він уже замахнувся для удару, але останньої миті зупинився, посміхнувся та подякував за увагу.
За лаштунками Павло ще довго приходив до себе.

- Это было очень непросто! Константин Меладзе ... Читать дальше »

Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 1592 | Добавил: Fabrikant | Дата: 10.08.2009 | Комментарии (0)


Артистична частина фінального кастингу "Фабрики зірок 3" стала найнапруженішою не лише для конкурсантів, але й для компетентного журі, до складу якого входили Ірина Лисенко, Костянтин Меладзе, Олексій Гончаренко та Олена Коляденко.

Тут майбутнім "фабрикантам" у найнесподіваніших пропонованих обставинах потрібно було показати свій артистизм. Завдання були підібрані для кожного конкурсанта індивідуально, аби розкрити якомога більше граней їхніх талантів.

Кумедним оптимістам потрібно було скаржитись на долю, критикувати членів журі та паплюжити конкурсантів. А задавакам, наприклад, потрібно було просити пробачення.

Чого лише не витворяли учасники кастингу: вони були і кішками, і собаками, співали, стоячи на голові та ділилися слізливими одкровеннями. Особливо яскравими стали номери, де конкурсанти взаємодіяли із членами журі. Тож у Олексія Гончаренко кілька разів просили пробачення, Ірині Лисенко неоднор ... Читать дальше »

Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 1540 | Добавил: Fabrikant | Дата: 10.08.2009 | Комментарии (1)

Конкурсанти, що побували на другому відбірному турі "Фабрики зірок 3" (Новий канал), днями довідалися результати кастингу. У третій тур перейшли близько 30 учасників. Останнє прослуховування відбудеться в серпні.

Процедура оголошення результатів другого відбірного туру стала для учасників непростим випробуванням. Для того, щоб довідатися, хто з них буде брати участь у третьому, фінальному турі, молоді люди повинні були зайти в темну порожню кімнату. Тут їх чекав конверт із результатом.

Група підтримки

Біля виходу конкурсантів, хвилюючись, чекала "група підтримки" - рідні, друзі та - Маша Єфросиніна! Яким би не був результат, ведуча "Фабрики зірок 3" переживала його разом з кожним з учасників. Часто, почувши від учасника радісну новину ("Так, я пройшов!"), родичі першою справою кидалися з обіймами до......Маші. У цей день вона не раз виступала й у ролі утішниці - ті, хто не пройшов у третій тур, як з рідною, ділилися з Єфросиніною емоціями.

Ведуча нікого не обділи ... Читать дальше »

Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 2757 | Добавил: Fabrikant | Дата: 06.08.2009 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 24 25 26 27 »
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит,Україна сльозам не вірить,фабрика зірок 4,Фабрика звезд 4 украина,украинская фабрика звезд 4,суперфинал