Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 15 » Анастасія Приходько повернулася до колишнього коханого
Анастасія Приходько повернулася до колишнього коханого
05:15


Ще зовсім недавно відома співачка Анастасія Приходько зі скандалом розірвала свої стосунки з цивільним чоловіком і батьком її дитини Нуріком Кухілаві. У минулому році в червні закохані розбіглися через постійні сварок, скандалів і ревнощів. Але, як можна судити за останнім фото, зробленим на веб камеру ноутбуку asus vx7, викладеному Анастасією на її сторінці в Твіттері, колишні цивільні подружжя знову разом, а їх особисте життя налагодилося. На цьому фото зображена Приходько, яку обіймає Нурік. Парочка на фото виглядає, як справжні закохані голубки. Відразу і не можна сказати, що ще недавно Анастасія активно поливала брудом батька своєї дочки Нани, що з'явилася на світ у квітні 2010 року.

Нагадаємо, що скандали в родині Приходько почалися саме після народження дочки, оскільки Настя не побажала присвячувати всю себе пристрою сімейного гніздечка. Молода матуся віддала свою перевагу кар'єрі. Як стверджувала співачка, Нурік був незадоволений її публічним життям, походам на різні світські тусовки і зйомкам у фотосесіях для глянцевих журналів. Чоловік дуже ревнував Анастасію і влаштовував скандали. Сваритися парі допомагали також родичі Нуріка, які, за словами Приходька, постійно підливали масла у вогонь.

Як говорила в одному зі своїх інтерв'ю Анастасія, вона була впевнена, що весілля з Нуріком вже ніколи не буде, так як цього домагається його сім'я. Родичі цивільного чоловіка співачки не поважали дівчину і не розуміли її рід діяльності. Також Анастасія говорила, що саме свекруха намагалася перешкодити їх сімейному щастю і завжди придумувала якісь неправдиві історії про співачку, плела інтриги і плітки. Пізніше Приходько заявила, що Нурік не підходить для ролі зразкового сім'янина, оскільки він бив співачку і зраджував їй з колишньою дівчиною. Але, як видно з останнього фото, милі сваряться - тільки тішаться. Мабуть, особисте життя Приходько почала налагоджуватися.


Похожие новости:Категория: Фабрика звезд - 7 | Просмотров: 997 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал