Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Июль » 17 » Борису Апрелю подобається жити в Китаї
Борису Апрелю подобається жити в Китаї
00:06


Борис Апрель продовжує інформувати шанувальників про свої пригоди в Китаї, куди поїхав в травні.

- Прилетів в Чонгкуінг! - Поділився Апрель у цей раз. - Це місто вважається самим туманним містом Китаю. Тут відчувається надзвичайне спокій і уміровореніе .. Часом цього так не вистачає. Я дуже люблю маленькі райони великих міст, тут видно особливий колорит цього Китаю. Вид з готелю надихає, хочеться жити, творити і любити нескінченно .. Здається, що час ненадовго завмер.

Борис побував на ринку, який знаходиться поруч з його готелем.

- Місцеві жителі торгують у себе вдома, тобто ділять свої будиночки на дві частини: житлову і торгову. Мені стало удвічі цікаво дізнатися, як живуть ці люди. Вони виявилися дуже гостинними. Ароматний компот, народні китайські пісні під гітару, хороша компанія - що ще потрібно для счатья? Затишні дворики викликали спогади про дитинство, в повітрі панувало oщущеніе безтурботності, простоти і легкості. Я дізнався про традиції місцевого населення, історію міста і підтягнув свій китайський. Я люблю тебе, Китай!


Похожие новости:Просмотров: 4166 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал