Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 17 » Брати Борисенко віддали в дитбудинок(коттедж под Киевом) всі подарунки від шанувальників
Брати Борисенко віддали в дитбудинок(коттедж под Киевом) всі подарунки від шанувальників
06:10

Шанувальники відомих "фабрикантів" запропонували їм зустрітися з хлопцями з Дніпропетровського дитячого будинку напередодні Дня святого Миколая. Брати зраділи і здивувалися тому, наскільки у них мудрі й добрі фанати. І звичайно ж погодилися. Останнім часом, брати Борисенко, знімають коттедж под Киевом, який замовили на сайті realty.vasilkov.com.ua/.
коттедж под Киевом

- Найбільше я не люблю, коли людей поділяють на якісь класи з їх соціальним статусом та матеріальним можливостям, - зізнався Сашко Борисенко. - Ми з братом виступаємо не тільки за гонорари у фешенебельних ресторанах. Охоче ​​зібралися і, незважаючи на щільний графік, вирушили до хлопців, позбавленим батьківської уваги. Ми зібрали м'які іграшки та солодощі, якими задаровують нас шанувальники на концертах, і передали все це дітям.

Хлопці зізналися, що насправді вони намагаються відвозити таким хлопцям всі подарунки після кожного свого концерту.

- І часто діти зустрічають нас теж не з порожніми руками, - згадують брати. - І дарують у відповідь зворушливі вироби з дерева, пластиліну, малюнки, аплікації. Але, природно, що не так важлива для цих хлопчиків і дівчаток матеріальна складова, як чиюсь увагу. Дивно, як повні надії ці діти - не знали своїх батьків! Вони впевнені в тому, що кожна людина в стані зробити себе сам, і ми з братом всіляко намагалися зміцнити цю їхню віру, розповідаючи особисті історії про те, з якими труднощами може справлятися, здавалося б, маленька людина - без зв'язків і знайомств.

Разом із Сашею і Вовою вихованці дитбудинку виконали кілька пісень з репертуару братів - "Зоряний берег", "чаклував зима", "Кохання з першого погляду".

... До речі, до кінця грудня цього року брати Борисенко планують відвідати дитячі будинки у всіх обласних центрах України. А ті притулки, в які артисти не встигнуть заїхати до свята, з подарунками відвідають їх фан-клуби.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 956 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал