Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 24 » "Бурановскіе бабусі" хочуть вивезти на сцену піч
"Бурановскіе бабусі" хочуть вивезти на сцену піч
16:30


Баня, фізична праця і студіювання англійської - у "Бурановскіе бабусь" свій рецепт підготовки до "Євробачення". Намічений графік постійно порушують журналісти. Вони приїжджають у досі нікому невідоме село з усього світу. Представників ЗМІ артистки зустрічають хлібосольні столом - поки не нагодують, інтерв'ю не дають. Гостинність - один з головних козирів удмуртська бабусь. Про нього та його конкурсна пісня, назва якої перекладається на російську мову як "Вечірка для всіх".

"Обов'язково напекти пирогів і почастуємо ними учасників конкурсу", - обіцяють бабусі. Адже в Баку вони поїдуть зі своєю піччю. Правда, не справжньою, а декоративною. Її вивезуть на сцену під час виступу. Як показує приклад Діми Білана, присутність в концертному номері "родзинки" багаторазово збільшує шанси на успіх.

Що ж до сценічного образу, то тут бабусі роблять ставку на природність і природна чарівність. Замість дорогих костюмів від відомих модельєрів - національні сукні, дістали у спадок від мам і бабусь. Замість діамантів - намиста із старовинних монет. Замість екстравагантних зачісок-яскравий хустка. Навіть помада на сцені для православних бабусь з Удмуртії не припустима.

У півфіналі 22 травня ансамбль виступить під номером 14. Суперників артистки не бояться - вони просто нічого про них не знають. Адже інтернет в селі є тільки в школі. Західна преса хотіла було посватати Бурановскіе бабусь за ще одного літнього конкурсанта - 75-річного співака з Великобританії Енгельберта Хампердінка, але російські артистки ніяк не можуть вивчити його складне ім'я. Та й навіщо бабусям лавсторі, коли на вісьмох у них майже 70 дітей, онуків і правнуків. З такою групою підтримки ніякі конкуренти не страшні.


Похожие новости:Просмотров: 1741 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал