Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 4 » Чим закінчився скандал фабриканта з Біланом?
Чим закінчився скандал фабриканта з Біланом?
05:24


Під час зйомок у проекті "Фабрика зірок-4" хлопцям, які захотіли стати зірками вітчизняного шоу-бізнесу, часом було ой як не солодко. Так, їм не знадобилось доска для сноуборда, але складності були. Наприклад, за баловство в Зірковому будинку карали суворим режимом. Так, за словами Антона Кліміка, два тижні хлопці і дівчата переживали справжню муштру. Дядько у військовій формі будив їх в 6 ранку і виводив на заняття з спецпідготовки. Фабриканти бігали, ходили на турніки, мерзли і пізно лягали спати.

- За що ж вас так карали? - Запитали читачі Кліміка.

- А сам не знаю за що! - Розвів руками той. - Ми всі спокійні, нормальні люди. Ну так, трохи дуріли, не лягали спати вчасно, але це нам не заважало. Ми ж знали що і як. Я вважаю, що карати не було за що, трохи бавилися, можна так сказати. А насправді після "Фабрики" до мене підійшов наш адміністратор і сказав, що ми були самим слухняним складом. Просто нас так вирішили простимулювати, викликати більше суперництва, конкуренції для глядача.

Втім, Клімік запам'ятався глядачам ще й скандалом зі своїм зоряним колегою - Дімою Біланом. Хоча, скандалом, як виявилося, це можна назвати з дуже великою натяжна.

- Що за історія була з переможцем "Євробачення"?

- Дякую Вам, Діма Білан, що ви допомогли мені зміцніти як артисту! - Зазначив Антон. - От чесно, цим номером він мене просто поставив у таке становище, з якого я повинен був вийти. На репетиції його не влаштовувала постановка, мій вокал. Він говорив - не співай там, не співай тут, не співай тут. Тиск був дуже сильний. Але, все-таки, я по-своєму зробив, і в мене непогано вийшло. Але реально, це був такий маленький батл. Білан не дав мені розслабитися в цьому номері.

- Він під час виступу на спину тобі не плюнув?

- А ми не підходили один до одного під час виступу. І після нього він поїхав. Але він після репетиції підійшов до мене, сказав, що я молодець і добре співаю. У цьому плані він себе добре повів.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 611 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал