Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 19 » Чоловік однієї з «Бурановскіе бабусь» не пускає дружину на «Євробачення»
Чоловік однієї з «Бурановскіе бабусь» не пускає дружину на «Євробачення»
16:07


Чоловік однієї з солісток групи «Бурановскіе бабусі» виступає проти виступу своєї дружини на міжнародному популярному пісенному конкурсі, і, замкнувши її будинку, не відпускає на репетиції. Солістка Наталія Пугачова займається домашнім господарством. Таким чином, передбачувана поїздка «Бурановскіе бабусь» на «Євробачення» в Баку на грані зриву.

Справа в тому, що на думку чоловіка, зоряна семідесятічетирехлетнего бабуля закинула будинок і господарство і живе тільки танцями, та піснями. Учасниці колективу підтверджують, що Опанас - мужик суворий.

Зазначається, що «бабусі» очікують появи Наталії на репетиціях, однак розуміють причини виникнення ситуації, що склалася, і зуб на діда не точать. Галина Конєва, говорить про суворому характері чоловіка Наталі. У той же час вона повідомила, що не з шкідливості дід Опанас так затявся - просто занудьгував без улюбленої дружини, тому й зажадав, щоб дружина зараз не покидала будинок.

У той же час вона додає, що не може Наталія Яківна не поїхати: «Не бувати цьому»!

На майбутньому конкурсі група «Бурановскіе бабусі» має великі шанси завоювати одне з призових місць. Букмекерські прогнозують «бабусям» друге місце на «Євробаченні-2012», геть перше місце шведської співачці Лорін. Нагадаємо, що конкурс пройде в Баку, з 22 по 26 травня.


Похожие новости:Просмотров: 431 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал