Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 9 » Дайнеко ремонтує нову квартиру
Дайнеко ремонтує нову квартиру
02:44
Віка прикрасила шию татушки про насолоду

У році, Вікторія Дайнеко відзначить 25-річчя. Поки до четвртьвекового ювілею співачки залишилося ще чотири місяці, вона вирішила дещо поміняти в житті. Нещодавно Віка продала свою крихітну квартирку на околиці Москви, а зараз робить ремонт у новій оселі - більше просторому і зручному.


Нагадаємо, малесеньку «однушку» на Ярославському шосе з видом на кільцеву автодорогу, Дайнеко отримала кілька років тому за перемогу в телепроекті «Фабрика зірок-5». Житлова площа в 15 квадратів і 3-х метрова кухонька, на якій навіть не поміщалася плита для готування, як не крути, не спонукала до зіркового життя. Тому Віка давно мріяла знайти для себе більш просторі «квадратні метри». Через один журнал виставила на продаж свою малесеньку квартиру, бажаючи отримати за неї, разом з меблями і всією обстановкою, 3950000 рублів.
Покупець знайшлася.
- Віддала дівоче царство. Навіть не заплакала. Тепер її господиня Юля та її 9-ти місячна донька Віка. Маленькій там сподобалося. Це головне!, - Написала у своєму твіттері співачка.
В особистому мікроблозі Дайнеко докладно описує і процес ремонту в новому житлі, який робить своїми силами, закликавши на допомогу друзів, подруг (у числі яких опинилася ще одна учасниця «Фабрики зірок» Саша Балакірєва) і власних батьків.
- Ремонт! У мене є 10 днів, також треба велотренажер купить! - Написала Дайнеко 1 січня.
А через кілька днів сумно зауважила:
- Мушу визнати свою поразку. Папа сказав, що маляр я так собі. Більше не дає валик в руки ... Зате я співати іноді вмію.
Далі, з'являлися такі твіти:
- Класним дівчатам дають великі знижки у відділі будівельних матеріалів. Бо розповіли, що все робимо самі (3 січня).
- Знайомство з новими сусідами пройшло так собі. Вони як то дуже агресивно налаштовані. Хммм. (4 січня)
- Чекаю підмогу. Папа вже поспішає. А я дурна жінка вирішила одна придбати меблі на всю квартиру. (6 січня)
- 2 кімнати зафарбовані. Чекаю доставку меблів. І після заміни вхідних дверей можна сміливо тут жити:) Урааааааа :)))))
Опис ремонту Дайнеко розбавила новиною про свою нову татушки, яку, за власним визнанням, довго не наважувалася показати мамі і татові.
На стрункої шийці співачки тепер красується напис англійською: «Еnjoy every moment»., Що означає: «Насолоджуватися кожним моментом». Цього Віке і залишається побажати.


Похожие новости:Категория: Фабрика звезд. Возвращение | Просмотров: 1885 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал