Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Апрель » 27 » Деймон Албарн: «Історія Blur і Gorillaz не закінчена»
Деймон Албарн: «Історія Blur і Gorillaz не закінчена»
02:54


Деймон Албарн роз'яснив свої попередні заяви, які були неправильно зрозумілі журналістами. Британський музикант нібито стверджував, що двом його проектами скоро прийде кінець: наступний концерт Blur стане останнім, а Gorillaz більше не будуть записувати новий матеріал.

На питання про те, чи правда, що у двох груп більше немає майбутнього, Албарн відповів різко: «Ні. Ця інформація з'явилася після дуже довгої розмови з цікавою трактуванням ».

Деймон також додав, що він не знає як все зміниться після концерту в Гайд-парку. «Якщо ти ставишся до чогось не як до своєї кар'єри, а як до важливої ​​частини свого життя, то ти й не знаєш, як зміниться твоє ставлення до цього, почну я з того, що куплю Апартаменты в Испании», - пояснив музикант, додавши, що вони з Blur готують чудове шоу, але поки що не визначилися зі вступом і кінцівкою.

З приводу можливості створення нового матеріалу для Gorillaz Албарн сказав: «Коли ми з Джеймі (Хьюлеттом) згладимо всі наші розбіжності, я впевнений, ми зробимо новий запис».

Нагадаємо, що недавно Деймон Албарн сказав, що у нього і Грема Коксон зараз найменше претензій один до одного і іншим, ніж будь-коли. Останнім записаним спільно матеріалом Blur став реліз "Fool's Day", приурочений до Дня незалежних музичних магазинів. Також «піонери брит-попа» виконали нову пісню "Under The Westway" на вечірці, що передувала церемонію "Brit Awards". А останньою активністю Gorillaz став випущений в лютому сингл "DoYaThang".


Похожие новости:Просмотров: 462 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал