Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 16 » Діма Білан на відпочинку в Таїланді
Діма Білан на відпочинку в Таїланді
05:15


Дима Білан - один з найпопулярніших російських виконавців, про який мріють мільйони російських дівчат, проте далеко не кожна з них гідна опинитися поряд з таким хлопцем. Навіть нинішні дівчата Діми повною мірою усвідомлюють небезпеку втратити такого успішного молодого чоловіка, за яким ідуть мільйони дівчаток. Його популярніть можна порівняти с популярністю 30 Seconds to Mars.

Сьогодні стало відомо про те, що Діма Білан, у якого вже деякий час ставлення з Крилової, залишив дівчину в Росії, а сам полетів до своєї колишньої дівчини. Діма полетів до Тайланду, де в даний момент знаходиться його колишня кохана дівчина, з якою йому раптово захотілося зустрітися. Що стосується причин розставання з Лялею, до якої і полетів Діма, то відомо лише про те, що їхня любов була настільки сильна, що їм не вдавалося перебувати разом, проте популярний співак досі не приховує самого теплого ставлення до Лялі, дуже багато значущою для нього. Про це стало відомо з офіційного блогу Діми Білана, який крім новини про повіті, написав також і про почуття, які відчував до Лялі. Далі хлопець скаржиться на те, що йому не вдалося поєднувати в повній мірі залицяння за улюбленою дівчиною і кар'єру виконавця, і тому його половинка не витримала і полетіла до Лондона, залишивши хлопця одного.

Багато фанатів пов'язують ульот Діми Білан до Тайланду з новим проявом почуттів до Лялі, так як він сам не заперечував той факт, що більшою мірою летить туди не заради відпочинку, а заради зустрічі з Лялею, тим більше, що в Таїланді Діма залишиться до 22 січня.

Популярний російський співак зняв величезну бунгало для себе і своєї колишньої дівчини, де вони разом і проведуть прекрасний відпочинок. Швидше за все цей тиждень стане початком нових відносин між Дімою Біланом
і Лялею.


Похожие новости:Просмотров: 589 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал