Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 14 » Діма Білан розповів на концерті в Пскові про свою образу на Уїтні Хьюстон
Діма Білан розповів на концерті в Пскові про свою образу на Уїтні Хьюстон
07:44


- Мені набрехали, а без благословіння Хьюстон на сцену я не вийшов, - розповів Білан псковської публіці

В неділю 12 лютого на наступний день після смерті Уїтні Хьюстон в Пскові пройшов концерт Діми Білана.

- Повний зал, гори квітів, прекрасний живий звук, - ділиться з «Комсомолкою» псковічка Ірина. - Приголомшлива енергетика! Я бувала на різних концертах, їздила в Льодовий палац у Пітер на Елтона Джона, Стінга. Але так, як зміг запалити зал Білан, нікому з них не вдавалося. Білан відразу ж сказав, що цей концерт у Пскові він не забуде ніколи. Він присвятив свої пісні Уїтні Х'юстон і розповів про їх давній конфлікт.

У «Комсомолку» потрапило відео з концерту.

- Я якось заїкнувся ніколи не згадувати про образу на Х'юстон, але сьогодні розповім, - звернувся співак до псковичі. - Я повинен був відкривати концерт Уїтні Хьюстон в Москві, але перед цим, подивився Сериал Спартак, який йшов по телебаченню. Причому все потім на цих історіях нажилися. Нібито Білан такий весь Обалдівший людина, такий весь нахабний. Все чому? Він просто відмовився виходити на сцену після того, як репетирував. Після того, як він зібрав купу людей музикантів, провів саунд-чек.

- За тиждень-півтора в мене було купа зйомок новорічних. - Продовжив Білан. - Це важливо, не хочеться сваритися з тими, хто створює свято на телебаченні. Я багато від чого відмовився, я поміняв телефони, я мовчу про нулях (є щось важливіше грошей). Мені пообіцяли мільйон відсотків, що я потисну їй руку перед виходом на сцену. Для мене це важливо. Бо шанувальники Уїтні Хьюстон - це сильні виховані люди, яких не поважати не можна.

- Це було головною умовою, через це я скасував всі інші зйомки. Я приїжджаю, репетирую, я думаю, збираюся. Але в останній момент виявилося, що це як завжди російська гра організаторів. Мені набрехали, а без благословіння на сцену я не вийшов.

- Де Білан, а де Хьюстон, а що це він вийшов, ешкін кіт, - вигукнув співак. - Не привітатися, не вийти не сцену, я думаю, це невиховано, неправильно, нечесно.

- Мене обдурили, - жалкував Білан. - Я чекав до останнього, я підходив до сцени, йшов. Мені говорили, вона, мовляв, під'їжджає, зараз все буде, все вийде ... Не знаю, може, вона й хотіла. Але не сталося. Я про це, звичайно, шкодую.

- Усім хто любить Уїтні Х'юстон і знаходиться зараз в цьому залі, присвячується пісня Барбари Стрейзанд, яка написала про неї в твіттері, що вона дарувала подарунки, радість невимовне задоволення.

- Майже весь зал танцював, хоча це було в БКЗ, - продовжила псковічка Ірина. - Нікому не відмовив у автографі. Одна дівчина з шикарним відвертим вирізом попросила залишити автограф прямо на спині. «Я боюся подряпати вас ручкою», - відбувся жартами він. Концерт був чудовий. Якийсь душевний, камерний. Хоча я не фанатка Білана. Не було відчуття, що він співав для молодих дівчаток. Він зміг порадувати абсолютно всіх.


Похожие новости:Просмотров: 733 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал