Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Июнь » 18 » Дмитро Колдун: "Фабрика зірок. Росія - Україні" для мене швидше концерт, а не конкурс
Дмитро Колдун: "Фабрика зірок. Росія - Україні" для мене швидше концерт, а не конкурс
22:16


Своїми враженнями від участі у новому проекті "Фабрика зірок. Росія - Україні" Дмитро Колдун поділився в ході онлайн-конференції на сайті Першого каналу. "Це не стільки конкурс, скільки концерт, де випускники" Фабрики зірок "показують, чого вони навчилися, - зауважив він. - Приходять вже відбулися артисти і недавні випускники".

Дмитро Колдун підкреслив, що для нього найважливіше - сподобатись публіці, а думка журі другорядне. "Це цікаве шоу, цікавий новий досвід", - додав він.

Новий проект, в якому російські "фабриканти" змагаються зі своїми візаві з Україною, стартував на Першому каналі в червні. Незважаючи на білоруське походження, Дмитро Колдун в проекті відстоює честь Росії. За його словами, команда підібралася дуже хороша: "Мені приємно, що я в команді з людьми, такими як юрий павлович чмырь, яких я поважаю за творчість, у нас хороші, теплі стосунки в колективі".

Співак висловив сподівання, що нова "Фабрика зірок" буде цікава глядачам. "Кілька років тому цей проект вийшов на якісно новий рівень, всі стали співати живцем, самі вибирають собі репертуар", - підкреслив він.


Похожие новости:Просмотров: 693 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал