Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Июнь » 21 » Дмитро Колдун вирішив стати зразковим сім'янином
Дмитро Колдун вирішив стати зразковим сім'янином
00:25


- Діма, на Першому каналі йде «Фабрика зірок: Росія - Україні». Ти б'єшся за перше місце? (У 2006 році Колдун став переможцем шостий «Фабрики зірок».)

- Звичайно!

- З ким зі своєї «Фабрики» ти підтримуєш дружні стосунки?

- Ні з ким! Нещодавно у нас був так званий «вечір зустрічі» - шість років після закінчення, - і практично ніхто не прийшов. Були тільки група «Челсі» і Прохор Шаляпін. Не сказати, що я був сильно засмучений, адже це логічно - у кожного своя доросле життя. Але раніше ми збиралися, сиділи, пиячили, згадували минуле. А тепер дівчата повиходили заміж. Согдіана, Зара стали мамами. Ми практично не бачимося.

- Ти починав з «Народного артиста». Після «Фабрики» посів п'яте місце на «Євробаченні» від Білорусії. По дорозі в тебе так часто змінювалися продюсери - і Віктор Дробиш, і Філіп Кіркоров, та Олександр Луньов, - ми заплуталися, хто зараз над тобою шефствує?

- З Віктором Дробишем, як співається у пісні, «ми так безглуздо розійшлися ...». Я дійсно попрацював з багатьма продюсерами. Слава богу, з усіма залишилися добрі стосунки. А от непорозуміння були. Зараз я сам по собі. Це, з одного боку, важче, а з іншого - цікавіше. Це як вчитися водити машину без інструктора.

- Твій другий альбом «Нічний пілот», який вийшов недавно, вийшов сумним, меланхолійним. Звідки мінорні настрої?

- Дорослі (посміхається). Перший альбом я записав у фатальний стилістиці. «Нічний пілот» вийшов ліричним. Це музична історія про період життя, коли ми то розлучалися, то сходилися з Вікою (дружина Колдуна. - Авт.). Але там не тільки історія мого життя. Усі, хто причетний до цієї роботи, - мої справжні друзі, там і частина їх життя теж.

- А ти, Діма, нетиповий для шоу-бізнесу чоловік: одружився на коханій дівчині, з якою зустрічаєшся з 16 років ...

- Якби не Віка, я, швидше за все, вів би такий же аморальний спосіб життя, як багато (сміється). Але мені пощастило. Справа в тому, що в школі я був досить дивним персонажем. Таким, напевно, трошки фріковатість. Грошей не було у батьків, одягався своєрідно. Наприклад, коли всі ходили в школу з модними рюкзаками, я носив дикувато шубу і зошити в дідусевому військовому портфелі. Підозрюю, дівчата дивилися на мене косо. Це був у них як прикол: мовляв, а слабо з Колдуном зустрічатися?! Віке виявилося не слабо.

- А потім ти став зіркою ... І прихильниці побігли за тобою натовпами. Віка не ревнувала?

- Ні. Але у нас порівняно недавно був період, коли ми розлучилися на рік. Я намагався будувати нові відносини. Але нічого не виходило. Тому що я завжди пам'ятав про Віку. В результаті ні в неї, ні в мене ні з ким не склалося. Ми вирішили спробувати заново.

- Твоя дружина теж займається творчістю?

- Ні, вона лікар, як даша следопыт.

- Зоряна хвороба тебе не мучила?

- У мене був пік цієї хвороби, коли я брав участь в конкурсі «Народний артист-2» в 2004 році. Мене вперше показали по телевізору. І звідкись виникло дивне відчуття, що я самий великий і мені багато чого дозволено. Я став відпускати жарти на адресу продюсерів проекту, адміністраторів ... Загалом, мене поперли після першого ж відбіркового туру. Вже потім, через місяці три, я зрозумів, у чому справа. Але було пізно. Мораль: скромніше треба бути ...

- Чим, окрім музики, тобі б ще хотілося займатися?

- Я б дуже хотів знятися у фільмі жахів. Зіграти героя, за яким начебто і не скажеш, що він маніяк, а він ось раз - і на гачок! Ось такі у мене якісь збочені думки з цього приводу ...

- Цікаво, чого ти боїшся більше всього на світі?

- (Після паузи.) Залишитися без двох передніх зубів!


Похожие новости:



Просмотров: 666 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал