Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 23 » Дуня Смирнова різко відгукнулася про Тіні Канделакі
Дуня Смирнова різко відгукнулася про Тіні Канделакі
18:06


Дуня Смирнова відгукнулася про Тіні Канделакі невтішним чином. Вона назвала її стрибуха-бабкою. Звичайно, відразу на думку спадає байка Крилова, в якій саме розповідається про таку особу.

У чому причина конфлікту? Виявляється, все відкрилося на передачі «Школа лихослів'я», на якому Тіна і Дуня просто вчепилися один в одного. Правда, вчепилася, звичайно ж, не Дуня, а Тіна, якій дали мікрофон, і вона просто стала кричати все, що приходить їй в голову.

А ось думки блогерів з цього питання розділилися. Частина з них була впевнена в тому, що Тіна абсолютно нормальна, вона має право висловлювати свою позицію, нехай і таким способом. А ось решта впевнена в тому, що Тіна - огидна і неосвічена жінка.

Канделакі як завжди розмовляла дуже голосно, її не міг ніхто навіть перебити. Вона розповідала про свої плани, говорила, що хоче створити величезну компанію, в якій працювало б величезна кількість співробітників.

Авдотья Смирнова намагалася якимось чином перервати потік думок, але їй цього не вдалося. З іншого боку Тіна представляє собою жінку, яка повинна якимось чином виживати в умовах мегаполісу за рахунок того, що багато присвячує часу роботі.


Похожие новости:Просмотров: 498 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал