Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Май » 19 » Джастін Бібер: Я будую свою кар'єру по Майклу Джексону
Джастін Бібер: Я будую свою кар'єру по Майклу Джексону
16:41


Канадський співак поділився деякими секретами свого успіху. Джастін розповів, що менеджер Скутер Браун хоче зробити з нього «міні-магната» музичної індустрії, щоб у майбутньому він зміг подбати про себе сам.

На питання про те, ким із шоу-бізнесу він захоплюється, Бібер відповів: «Для мене це всього одна людина, чесно. Все, що б я не робив, це як би змодельована за прикладом Майкла Джексона ».

«Він (Скутер) хоче, щоб я був добре обізнаний в цьому бізнесі, щоб я знав що і як я роблю, на відміну від усіх тих артистів, які дозволяють робити все за себе іншим. Він хоче щоб я сам став міні-магнатом », - дивується Джастін.

Сам пан Браун додає: «Мені здається під кінець робочого дня у багатьох артистів все йде не так, тому що завжди є люди зі сторони, створюють атмосферу страху, а страх у артиста з'являється тому що у нього не досить знань про своє ж бізнесі».

«Джастін проводить як мінімум 1 годину на тиждень зі мною, з нашим бізнес-менеджером і адвокатом. Ми представляємо різні сценарії результату наших справ, а потім розбираємо і вивчаємо їх, - ділиться досвідом Скутер Браун. - Він завжди задає правильні питання, що вже дуже вражає. Навіть у 15 років він уже був таким, і він ніколи нічого не злякається в цьому бізнесі, тому що у нього є тверді уявлення про всі його процесах ».

Нагадаємо, що Джастін Бібер недавно опинився на третьому місці списку найвпливовіших знаменитостей, складеного журналом «Форбс», поступившись лише Дженніфер Лопес і Опрі Уїнфрі.

Ищешь информацию о музыкантах? Все музыкальные группы на сайте orchestra-music.com.ua. Огромный архив событий и новостей.


Похожие новости:Просмотров: 728 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал