Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Ноябрь » 30 » Еріка краде цукерки в супермаркетах!
Еріка краде цукерки в супермаркетах!
03:43


Олеся: - Правда, що ви дружите з героїнею шоу "Холостяк" Яною Соломко?

- Так, я її дуже люблю! І це велика проблема, що нам ніяк не вдається з нею, постійно зідзвонюємося, мовляв, коли вже перетнемося, так як один по одному дуже сумуємо. До речі, шоу "Холостяк" я подивилася тільки після того, як познайомилася з Яною. Я була страшно засмучена вибором Максима Чмерковського. Як же він прогадав! Вона - це такий бальзам на душу! Вона - така зозуленька, таке ніжне створіння, перед яким тане будь-який чоловік. І мені здається, Максим шкодує про це. Але та школа, яку Яна пройшла на проекті - це безцінний досвід, тепер будь-який чоловік Україні - її, адже за нею тепер багато, хто полює.

Настена: - Чи здійснює ти у своєму житті вчинки, за які тобі досі соромно?

- Я ніколи не крала тюнеры, а тільки купували їх, але одного разу я свіснула іриску в супермаркеті. (Сміється). Я з'їла іриску, бо хотіла спробувати, які вони на смак, а вони виявилися не дуже. І на виході мене зловив охоронець, дізнався, і пообіцяв, що розвісить по всьому місту плакати з написом: "Еріка краде цукерки у магазинах". Мені довелося за цю цукерку розрахуватися однією гривнею зі словами: "Здачі не треба".


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 630 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал