Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 17 » "Фабрика зірок - 4". Сергій Климентьєв: "Шанувальники пишуть, що я - гей і просять стати батьком їхньої дитини"..
"Фабрика зірок - 4". Сергій Климентьєв: "Шанувальники пишуть, що я - гей і просять стати батьком їхньої дитини"..
06:02

- Як люди, дізнавшись тебе, реагують на вулицях?

- По-різному. Деякі фотографують, деякі беруть автографи.

Обертаються вслід, тикають пальцями. Це прикольно (сміється). - А згадай самий незабутній подарунок від фанатів? - Це був подарунок від київського Фан-клубу - велика гітара, створена з цукерок. А до цього одна прихильниця подарувала натуральну звичайну гітару.

- Які негативні відгуки читав про себе в соцмережах?

- Ой, таких було дуже багато. Часто пишуть про те, що я - гей, або питают как выбрать матрас. У відповідь на таке я йду від зворотного - не заперечую, а навпаки, "підтакує", мовляв, звичайно, я - гей! (Сміється). Це змушує людей замовкнути, їм стає більше нічого сказати, коли з ними не сперечаються. Пишуть, мовляв, не вмієш співати, йди співай в туалеті та ванної. Звичайно, дуже легко сидіти вдома і під лівим ім'ям писати якісь гидоти, замість того, щоб піднятися і зробити щось самому. Я ніколи не відповідаю на негатив негативом, але подумки посилаю їх куди подалі (сміється).

- Як часто з'являєшся в соц-мережах?

- Я буваю там часто, але, тільки для того, щоб залишити якусь новину про себе, запросити голосувати, дивитися відео або програму зі мною, а відповідати на повідомлення часу, на жаль, не вистачає. Зараз у мене близько 20 тисяч непрочитаних повідомлень. - Дівчата пропонують стати тобі батьком їхньої дитини? - Так! Зізнаються в коханні, пропонують стати батьком дитини, просять поставити посилання на свою сторінку в статус.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 1579 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал