Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Август » 9 » Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Антон Климик
Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Антон Климик
02:07

Антон Климик

Сцена для Антона Климика

Бажання співати у Антона з'явилося вже в ранньому дитинстві. Учасник шоу "Фабрика звезд 4" уперше вийшов на сцену ще в дитячому саду. Удома теж постійно дивував своїм артистизмом маму: влаштовував концерти, уявляючи себе в дуеті з Валерієм Меладзе, Філіпом Кіркоровим і Олегом Газмановим.

- А коли мені було 6 років, мама віддала мене в музичну школу на вокально-хорове відділення - з цього все й почалося, - посміхаючись, каже Антон.

В 12 років Антон поступив в естрадно-джазову студію у Вінниці. Після 9 класу пішов навчатися в Вінницьке музичне училище, а паралельно їздив до столиці на курси вокалу.

- Після я вступив до естрадно-циркову академію ім. Л. Утьосова, де зараз вчуся, - каже Антон.
До речі, кілька років тому хлопець зібрав групу, щоб брати участь у пісенних конкурсах. Але після кількох перемог пішов з колективу, щоб розвиватися сольно.

Антон Климик про себе

- Я ніколи не даю сумувати людям, які навколо мене. Легко йду на компроміс, але при цьому вмію за себе постояти, - характеризує себе Антон.

А ще учасник шоу "Фабрика зірок-4" любить спостерігати за людьми, аналізувати їх поведінку, емоції. Такий досвід часто використовує на сцені.

- Для мене творчість поки головніший, ніж особисте життя, - зізнався Антон.

Источник: Новый каналПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 3030 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал