Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Август » 18 » Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Денис Надежин
Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Денис Надежин
02:51

Денис Надежин
Денис Надежин про сценуДенис каже: у його творчому житті вирішальну роль зіграла бабуся. Саме вона, помітивши його бажання співати, вирішила розвивати цей дар в 11-річному Дениса.

- Наша сім'я святкувала новосілля. Були запрошені музиканти. Коли вони ненадовго відійшли, я спробував дострибнути до мікрофона, щоб заспівати пісню. Бабуся це помітила, і вже на наступний день я пішов у музичну школу, - розповідає хлопець.

Денис згадує: поки вчився в музичній школі, все норовив переінакшити твори класиків. За що отримував "наганяй" від викладачів.

- А я не розумів, навіщо мене заганяють в рамки (посміхається). Зате я швидко став солістом молодшого хору. І хоча ніяких масштабних виступів у нашої школи не було, все одно відчував гордість, - зізнається Денис.

Повіривши в себе, хлопець зрозумів: потрібно йти далі.

- Я вирішив поступати в естрадно-циркову академію ім. Л. Утьосова. Мені сказали, що для початку потрібно походити на підготовчі курси, і я протягом року їздив до Києва, - згадує він. - Після чого вступив до академії.

Денис почав штурмувати шоу "Фабрика зірок", ще коли був другий сезон цього проекту. І тільки тепер він домігся запрошення до Зіркового дому.

Денис Надежин про себеСам про себе говорить - непосида, на одному місці сидіти не буде. Денис пише вірші. І воліє ліричні пісні. Але на "Фабриці" готовий експериментувати.

- Головне для мене, щоб я знав і розумів, про що співаю. Щоб емоції були мені знайомі і зрозумілі. Я - за чесність і щирість, - каже хлопець.

За матеріалами: Новий каналПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 1444 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал