Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Август » 18 » Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Юлия Жуганова
Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Юлия Жуганова
02:55

Юлия Жуганова
Юлия Жуганова про сценуЗ самого дитинства Юля проявляла себе як яскрава особистість. Грала, танцювала, співала. Коли Юлі було п'ять років, мама відвела її в музичну школу, де педагог вокалу, яку Юля називає "творчої мамою", почала розвивати талант дівчинки.

- Коли я їхала до Києва, вчитель дала мені напуття: щоб я поступила в інститут, стала гарною співачкою, щоб мене любила публіка. Її слова допомогли мені знайти силу і віру в себе, - каже дівчина.

Юля згадує: коли переїхала до столиці, цілий рік шукала себе, навіть пробувала займатися модельним бізнесом. Але повернулася до музики, тому що без творчості себе не представляє.

Юлия Жуганова про себеЮля дуже товариська людина, у неї багато друзів, без яких вона не уявляє свого життя.

Їй не позичати завзяття та наполегливості. Все літо дівчина займалася вокалом і хореографією, так що в Зірковий будинок прибула у всеозброєнні.

- У мене є досвід, я працювала в музичних колективах, але раніше не складалося ... Проте я не зневіряюся. Мій девіз: "Завжди йти вперед!". У мене все вийде!

За матеріалами: Новий каналПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 1891 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал