Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Август » 9 » Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Михайло Соколовський
Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Михайло Соколовський
02:03

Михайло Соколовський

Сцена для Михайла Соколовського

Михайло - людина творча і цілеспрямований. Він пробує себе в різних сферах, але кожен раз ставить собі високу планку.

Коли Мишкові було сім років, мама відвела його на бальні танці. Сьогодні Михайло - кандидат у майстри спорту у цій галузі.

- У мене з танцями дуже багато чого пов'язано: перші перемоги, перші розчарування і поразки, перші титули, - говорить він. - А також - найкращі друзі і яскраві спогади з наших подорожей, як по Україні, так і в Чехію, Сербію, Німеччину.

Талановитий хлопець з Кіровограда не боїться пробувати свої сили на кастингах.

- Я займався в клубі, там нам викладали акторська майстерність і базові знання по роботі телеведучого. Коли я це освоїв, вирішив спробувати себе на кастингу. У мене вірили все: і викладачі, і батьки, і друзі, - зізнається Михайло. - Так я став ведучим соціально-розважальної програми на обласному телеканалі.

А ось співом хлопець зайнявся, можна сказати, випадково. Шкільний вчитель музики побачила в ньому талант.

- Я ходив у гурток співу, але в якийсь момент у мене почав "ламатися" голос. І я кинув заняття вокалом. А потім грав одну з головних ролей у виставі в Обласна кіровоградської філармонії. Там потрібно було співати. Ну і довелося згадати навички, - посміхаючись, згадує "фабрикант".

На шоу "Фабрика зірок 4" Міша вирішив піти тому, що з дитинства мріяв стати "справжнім артистом".

- Зізнаюся, спочатку був не впевнений у собі - мені здається, я не настільки круто співаю. Але після першого туру, коли я пройшов у наступний, сумніви зникли, - зніяковіло посміхається "фабрикант".

Источник: Новый каналПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 2675 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал