Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Июль » 26 » Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Пауліна Дмитренко
Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Пауліна Дмитренко
01:13

Пауліна Дмитренко

Пауліні або, як називають дівчину вдома, Поле - 28 років. Вона народилася в Харкові, в сім'ї музиканта, клавішника популярної в радянський час групи "Земляне".

Пауліна Дмитренко про музикуПауліні або, як називають дівчину вдома, Поле - 28 років. Вона народилася в Харкові, в сім'ї музиканта, клавішника популярної в радянський час групи "Земляне".

- Моя співоча кар'єра, якщо це можна так назвати, почалася в 13 років. Дівчата в школі вирішили створити групу "Spice Girl". Зараз згадую з посмішкою. Причому саме мені, тоді повненький дівчинці, запропонували роль самої спортивної - Мелані Сі. Але коли тато помітив це моє захоплення, почав займатися зі мною музикою. Вдома я вчилася співати під магнітофон. Папа прищеплював мені смак до "фірмової" музиці - Jazz, Rhythm & Blues. До речі, він вважав, що у педагогів з вокалу я занапащений свій талант і стану, як усі.

Коли Пауліна вчилася в 9 класі, батько поставив її перед вибором - спів або наука. Пояснив так: щоб домогтися успіхів, потрібно багато працювати, не "розпорошуючись".

- А оскільки тяги до природничих наук у мене не було, я з задоволенням пішла в спів з головою, - каже учасниця шоу "Фабрика зірок 4".

Пізніше, в 19 років, Пауліна все-таки зрозуміла необхідність диплома і вступила до Київського естрадно-циркове училище. Закінчила екстерном, оскільки в той же період почала співати в R'n'B-проект.

- Але в той час цей стиль музики не був популярний. Група не домоглася успіху. І я, за пропозицією друзів, рвонула до Москви на кастинг проекту "Народний артист-2". Якщо чесно, була впевнена, що перемога за мною, але в підсумку посіла 2 місце, - згадує дівчина.

Пауліна працювала бек-вокалісткою у Діани Гурцької. Потім пробувала свої сили в стилі клубного R'n'B. І під час одного зі своїх виступів познайомилася з Дімою Біланом. Його порада розвиватися самій, сольно, Пауліна добре пам'ятає.

- Він, звичайно, знає, що я стала учасницею "Фабрики зірок 4". Коли розповіла йому про це, попросила, по можливості, заспівати зі мною дуетом під час шоу. Сподіваюся, моя мрія здійсниться! - Посміхається "фабрикантка".

Пауліна Дмитренко про себе- Після участі у "Народному артистові 2" мене не впізнавали навіть батьки, - чесно зізнається дівчина. - Є такий вислів - "спіймала зірку". Мені робили зауваження, що я дуже егоїстична ... Напевно, добре, що раніше мої зусилля не приносили бажаного результату. Адже тепер - все інакше ...

За матеріалом Нового каналуПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 1529 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал