Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Июль » 18 » Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Софія Сухорукова
Фабрика зірок 4: знакомство с участниками - Софія Сухорукова
23:14

Софія СухоруковаВважає, що може перемогти у "Фабриці" завдяки своєму незвичайному тембру, хореографічним даними, а також вмінню імпровізувати на сцені.

Софія Сухорукова про сцену:Народилася в 1992 році в Харкові. З самого дитинства займалася танцями. За 12 років професійної кар'єри доросла до кандидата у майстри спорту. Але через хворобу партнера кинула хореографічну кар'єру, не бачачи себе в парі з іншим танцюристом.

- Саме в цей час я почала співати. Тому, кинувши танці, вирішила серйозно зайнятися вокалом, - розповіла Софія.

Співочий талант майбутньої "фабрикантки" розкрився практично миттєво. Уже через кілька місяців занять вона стала переможцем фестивалю "Азовські Вітрила". Перше серйозне досягнення надихнуло Софію, яка один за іншим почала підкорювати фестивальні майданчики по всій країні.

Дівчину добре знають в рідному місті, де вона регулярно виступає.

До речі, Софія зізналася, що в дитинстві зовсім не мріяла про сцену, вона хотіла носити кеды та бути ... ветеринаром.

- Я дуже люблю тварин, особливо собак. Зараз у мене вдома живе французький бульдог, з яким ми розуміємо один одного з півслова.

На шоу "Фабрика звезд 4 Украина" Софія хоче набратися досвіду. Вона впевнена, що потрапити в подібний проект - це величезний шанс перейняти знання від мегапрофессіоналов.

Софія Сухорукова про особисте:Софія - дуже товариська і доброзичлива людина, тому у неї багато друзів. Є й кохана людина, з яким їй доведеться розлучитися на час проживання в "Зоряному будинку".

- Думаю, ми зможемо пережити ці кілька місяців далеко один від одного, не розгубивши і малої частки наших почуттів. Я йому повністю довіряю, і він мені теж.

Рідні і улюблені люди - це єдине, чим Софія не змогла б пожертвувати заради перемоги в "Фабриці зірок 4".

- Чи готова повністю віддаватися роботі, боротися до останнього, постійно вчитися, набиратися досвіду і професіоналізму. Але не готова пожертвувати своїми близькими людьми і любов'ю. Ці люди для мене важливіше всього іншого.


За матеріалами Нового КаналуПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 1715 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 5.0/2 |
Всего комментариев: 1
1  
Sophia is a beautiful young lady, both inside and out, with voice to match!. She deserves all the success in the world.
MISHA
Composer/Producer/Arranger
www.MishaComposer.com /BMI /

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал