Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Август » 15 » "Фабриканти" заселилися в зоряний будинок
"Фабриканти" заселилися в зоряний будинок
22:54

Фабрика зірок 4: заселення в зоряний будинок


Днями офіс Нового каналу став схожий на залізничний вокзал. У головному холі снували обвішані сумками люди, біля стін стояли валізи, плакали мами, батьки давали настанови. Так проводжали в Зірковий будинок учасників шоу "Фабрика зірок 4"Проводи

 Не всіх супроводжували їхні батьки. Маша Гойя прийшла з подругою - випускницею Другої "Фабрики зірок" Алісою Тарабаровою. Виявилося, дівчата разом закінчили естрадно-циркове училище, тому знають один одного вже досить давно. 

- Ось, відправляю кращу подружку на "Фабрику", - усміхається Аліса. - Налаштовую її на позитивний лад. Маша дуже вже хвилюється, її прямо трясе. Навіть поплакати встигла. Але це нормально. "Виходять" емоції. А насправді ця людина не боїться нічого. Я впевнена, Маша вас ще здивує! Я порадила їй запам'ятовувати кожен момент, не пропустити жодної ради вчителів, жодної секунди, адже кожна може виявитися вирішальною. Зі свого боку я пообіцяла стежити за нею, нехай не бути присутнім на всіх концертах, але дивитися Машини виступу в Інтернеті - це точно!

Чого ніхто не очікував

З того моменту, як учасники "Фабрики" переступили поріг офісу Нового каналу, на кожному кроці на них чатували сюрпризи. І не завжди вони були приємними.

Зібравшись разом, хлопці несподівано виявили, що замість 16 учасників, як годиться, їх - 21!

- Як це зрозуміти?! Новий канал змінив правила програми? - Нашіптували між собою розгублені учасники.

Тільки приїхавши на територію Зіркового будинку, хлопці отримали всі необхідні роз'яснення. Відповісти на хвилююче їхнє питання взявся музичний продюсер проекту Сергій Кузін.

- Творчий склад проекту зіткнувся з проблемою, коли підходящих нам кандидатур виявилося набагато більше, ніж проект може собі дозволити. На даному етапі ми не можемо визначити, кого з учасників залишити, а з ким розпрощатися. Тому, в будинок заселяється двадцять одна людина, - пояснює Сергій Кузін. - І тільки тут ми зможемо визначити, кого з хлопців допустити до проекту, а з ким все ж таки доведеться розлучитися.

Суворий режим

Як тільки учасники проекту переступили поріг Зоряного будинку, їх відразу попросили пройти в спортивний зал, для особистого огляду речей кожного. Віддавати довелося все заборонені речі: алкоголь, сигарети, м'які іграшки, мобільні телефони і ноутбуки. З електроніки залишити дозволили тільки аудіоплеєри, які стануть в нагоді "фабрикантам", коли вони будуть розучувати пісні перед концертами.

Після перевірки хлопців розділили по двоє і розселили по кімнатах. Правда, повалятися в ліжку їм не вдалося. Кожна хвилина "фабрикантів" виявилася розпланована: зустріч з музичним продюсером, психологом, вчителями вокалу й танців. Жодної секунди спокою і повний контроль: відеокамери "бачать" буквально кожен сантиметр Зіркового будинку.

Зірковий дім

Мешкати учасники "Фабрики" будуть в нещодавно відремонтованому будинку, загальна площа якого - 250 кв. м. Крім кімнат, в яких "фабриканти" живуть по двоє, тут є кімната відпочинку, кухня, актовий і спортивний зали та кімната для спілкування з музичним продюсером і гостями будинку.

До речі, речей у "фабрикантів" виявилося настільки багато, що для деяких навіть замовили додаткові шафки. А поки розміщувати одяг довелося під ліжками, на підвіконнях і вільних стільцях.
Джерело: Новий канал

Шоу фарика зірок 4 стартує вже 28 серпня!Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 1174 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал