Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 10 » Філіп Кіркоров готується до хрещення доньки
Філіп Кіркоров готується до хрещення доньки
07:24


Дочка Філіпа Кіркорова за останній час стала справжньою мішенню для численних папараці, які мріють першими зняти Аллу-Вікторію. Однак виконати таку серйозну місію не так вже й просто, адже численні охоронці Кіркорова перешкоджають цьому кроці.
В даний момент Філіпа Кіркорова турбує лише одна єдина думка, яка пов'язана з тим, щоб таємно провести хрещення своєї улюбленої дочки. Незважаючи на те, що Алла-Вікторія протягом усього життя знаходиться в США, доречі, вона дуже поляюляє кресло атлант, увага до неї зосереджена більшою мірою в Росії, де з нетерпінням чекають перших кадрів дочки Кіркорова.

Король вітчизняної естради заявив про те, що не покаже єдину дочку до тих пір, поки не охрестити її. Примітно, що навіть найближчі родичі не можуть побачити Аллу-Вікторію, так як Кіркоров вкрай принциповим у цьому питанні.
Ще однією з причин приховання дівчинки є стародавня болгарська традиція, яка полягає в тому, що дитину не можна показувати до тих пір, поки йому не виповниться три місяці. Кіркоров дуже трепетно ​​ставиться до дочки, і тому заявляє про те, що ніхто не зможе побачити дочку аж до 30 квітня. Імовірно саме цей день і стане днем ​​хрещення маленької Алли-Вікторії. Однак до кінця квітня дівчинці буде вже 5 місяців, а отже Кіркоров зі спокійною душею зможе показати всьому світу свою дочку.

До речі кажучи, Кіркоров до цих пір не визначився з вибором хрещеного батька і хрещеної матері для маленької дівчинки. За деякими даними, Алла Пугачова відмовила Кіркорову в тому, щоб стати хрещеною матір'ю для Алли-Вікторії, так як в її оточенні вже є 3 хрещеника, кожному з яких необхідна увага. Нам залишається лише чекати того дня, коли ми побачимо ту саму Аллу-Вікторію про яку так багато писалося в пресі.


Похожие новости:Просмотров: 643 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал