Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Февраль » 25 » Філіп Кіркоров показав свою дочку в Росії
Філіп Кіркоров показав свою дочку в Росії
01:46


Популярний виконавець і новоспечений батько Філіп Кіркоров, який полюбляє эротическое белье, нарешті всім довів, що у нього дійсно є дочка. Артист привіз крихітку Аллу-Вікторію до Росії і показав її журналістам.

Мабуть, Філіп Кіркоров взяв реванш не тільки у відомого актора і блогера Стаса Садальського, який заявив, що у поп-короля насправді немає ніякої дочки, а й у інших журналістів, які підхопили цю грандіозну новину. Філіп привіз Аллу-Вікторію до Росії з Америки і показав її представникам ЗМІ.

"Я на них дивився і думав, як вони всі, ці шалені канали та журналісти, будуть дивитися мені в очі. Вони заявляли, що в мене немає взагалі дочки", - цитує Філіпа Кіркорова Перший канал.

Філіп Кіркоров привіз дочку у власний будинок у Підмосков'ї, щоб його маля дихала виключно свіжим, а не загазованим повітрям столиці. Однак артист, незважаючи на камери, ревниво охороняв особа Алли-Вікторії, тому крихту видно вкрай мало, однак можна не сумніватися, що це дійсно дитина, а не лялька. За словами Кіркорова, донька добре перенесла переліт. Їх супроводжувала тітка Філіпа Марі.

Будинок виявився повністю готовий для вселення маленької дочки Кіркорова. Камери зняли дивовижну кімнату - дитячу - з незвичайною яскравою люстрою, білими поличками з різнокольоровими іграшками, веселий комод з ніжками, буквально взутими в туфельки. Сам господар будинку, відкинувши весь свій сценічний образ, постав зовсім щасливим батьком, в очах якого часто стояли сльози.

Філіп тепер планує готувати Аллу-Вікторію до хрестин. Як повідомляє сайт газети "Комсомольская правда", церемонія відбудеться 8 квітня.


Похожие новости:Просмотров: 3105 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал