Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Ноябрь » 24 » Фіналіст "Фабрики зiрок-4" Сергій Климентьєв: "Зі Сніжаною Фірсова нам довелося розлучитися ..."
Фіналіст "Фабрики зiрок-4" Сергій Климентьєв: "Зі Сніжаною Фірсова нам довелося розлучитися ..."
04:41
Быстрое продвижение в google. Подробности на сайте alpha-seo.com.ua.

Дніпропетровський "фабрикант" за час проекту втратив любов, зате придбав велику популярність у нічних клубах.Соліст дніпропетровської групи "ВIЧ-НА-ВIЧ", що зайняв п'яте місце в популярному проекті "Фабрика зiрок-4", розповів про те, з якими труднощами доводилося стикатися, чим займався після вильоту, а також зізнався, чому він розлучився з "фабриканткою" Сніжаною Фірсова.

- Що для тебе було найскладнішим під час проекту?

- Прокидатися рано вранці! Танці давалися мені ой як непросто - я ж взагалі не танцюючий! Важко було і психологічно, адже зрозуміти всю концепцію поставлених завдань на такому шоу було складно.

- Чим ти займався до того, як тебе глядачі повернули на фабрику вже як фіналіста?

- Звичайно ж, насамперед я приїхав додому в Дніпропетровськ і там нарешті виспався. Сходив в гості до родичів, встиг побачитися і з друзями. До речі, в кількох клубах, куди ми приходили, мене пропускали безкоштовно. Дізнавалися ...

А якщо в цілому, то можу точно сказати, що відкрилося набагато більше можливостей, ніж було раніше.

- Яка з виступів на "Фабриці" було в тебе найвдалішим?

- Думаю, коли я був у номінації і виступав разом зі своєю групою "ВIЧ-НА-ВIЧ". По-перше, я відчував величезну підтримку своїх хлопців - музикантів, а по-друге, пісня була до душі, адже вона - авторська.

- Чому все-таки прийшов кінець твоєму "фабричному" роману зі Сніжаною Фірсова?

- Зі Сніжаною нам довелося розлучитися через відстані. Відразу після того, як Сніжана покинула проект, ми з нею зустрілися і, поспілкувавшись, вирішили залишитися друзями. Кожен з нас все одно піде своєю дорогою, і невідомо, залишимося ми в Києві.

Компетентно

Олена Мозгова, член журі проекту "Фабрика зiрок-4":

- У нас мало хлопчиків в українському шоу-бізнесі, тому будь-який згодиться, і Климентьєв в тому числі. А якщо з його групою, то ще краще - адже це величезна підтримка для артиста.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 4 | Просмотров: 1003 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал