Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Июнь » 8 » Интервью братьев Борисенко:-Мы не употребляем наркотики и вообще категорически против наркотиков
Интервью братьев Борисенко:-Мы не употребляем наркотики и вообще категорически против наркотиков
02:14
Учасники «Фабрики зірок -3» Саша і Вова Борисенко розповіли про те, як вони піклуються про своє здоров'я, про ставлення до наркотиків і проблемі СНІДу в Україні.- Чи замислюєтеся ви про своє здоров'я? Чи ведете здоровий спосіб життя?

Про здоров'я ми звичайно замислюємося. Але через те, що ми дуже багато працюємо, нам не вистачає часу на те, щоб приділити цьому достатньо часу.

На наш погляд, всі проблеми зі здоров'ям з'являються від нестачі сну. Дуже важливо спати достатню кількість часу для відновлення фізичних сил. У нас, на жаль, графік дуже важкий: ми можемо лягти спати як о першій годині ночі, так і о 8 годині вечора, так і в 5 ранку. І ми відчуваємо ту шкоду, яку приносить такий режим сну нашому здоров'ю.

Але поки що ми не шкодуємо. Напевно, як і більшість людей, ми почнемо приділяти належну увагу здоров'ю, коли з'являються серйозні проблеми. Всі йдуть до лікарні, коли вже сильно заболить живіт, наприклад.

Проте зараз ми вже більше замислюємося про стан нашого здоров'я. Адже коли ти молодий, і ти ламаєш руку, наприклад, то вона заживає через якийсь час, і ти про цю проблему забуваєш. Але потім років в 40-50 вона починає хворіти «на погоду». Потрібно вже зараз замислюватися про такі відлунні в майбутньому.

- Чи займаєтеся ви спортом?

Ми намагаємося приділяти спорту час, намагаємося регулярно ходити в спортзал. Адже спорт додає енергії і сил.

- Вам доводиться часто і багато співати. Як ви підтримуєте зв'язки в тонусі?

Коли починаються проблеми зі зв'язками - це те ж саме, що проблеми зі здоров'ям. Ми звертаємося до фоніатора, тоді, звичайно, нам виписують якісь певні ліки. Але найголовніша профілактика - це абсолютне мовчання після концерту, щоб зв'язки заспокоїлися, охололи. На жаль, не завжди виходить дотримуватися цього правила, тому що мій розовый Верту не замовкає. Після виступу емоції переповнюють і емоції, якими ми заряджаємося від наших глядачів, рветься назовні!

- А як на рахунок алкогольних напоїв перед виступом? Деякі кажуть, що алкоголь допомагає розігріти зв'язки і надає сміливості перед сценою.

Єдиний алкогольний напій, який допоможе швидко розігріти зв'язки - це віскі. Ні коньяк, ні в якому разі - горілка! Тільки 20 гр. віскі за 5 хвилин до виступу, і не пізніше! Бо якщо «перетримати» ці 20 гр. довше і почати співати пізніше, зв'язки втрачають свою еластичність і співати потім тільки складніше.

Але, в будь-якому випадку, віскі - це вже крайній випадок, тільки якщо ти не встиг розігрітися спеціальними вправами з вокалу. Якщо до алкоголю перед виступом вдаватися часто, то це вже схоже на алкоголізм, навіть якщо ви виправдовуєте цю звичку, як спосіб розігріти зв'язки або позбавитися від страху перед виступом.

Нам здається, що набагато цікавіше всеощущать «на тверезу голову»! Відчувати сцену по-справжньому. А коли ти п'яний - це не ти.

- А у вас є шкідливі звички?

Саша:

«Я курив протягом чотирьох років. І тепер з гордістю хочу сказати, що я себе чудово почуваю, після того як кинув ».

Вова:

«Шкідливі звички - вони тому й шкідливі, що гублять здоров'я. Якщо у вас вже є шкідлива звичка, то постарайтеся якось перетворити її на хорошу. Наприклад, купуйте сигарети, а потім ламайте кожну з них ».- Як ви ставитеся до наркотиків?

Вова:

«У мене були друзі, які в один час захопилися наркотиками, і я більше не впізнавав цих людей: вони змінювалися на очах, як внутрішньо, так і зовні. Це дуже страшно ».

Ми не вживаємо наркотики і взагалі категорично проти наркотиків. Ми - за тверезий спосіб життя і за те, щоб люди підтримували себе в тонусі, любили себе і здоров'я. Потрібно думати про майбутнє, про дітей. Якщо ти хочеш розслабитися, йди поспи, хочеш повеселитися - іди погуляй з друзями. Не обов'язково для цього вживати наркотики чи алкоголь. Це навіть дивно, що люди шукають допінг для того, щоб підняти собі настрій. Адже всім відомо, що результат такого допінгу уявний.

Ми поважаємо тих людей, які знайшли в собі сили відмовитися від наркотиків, хоч їх і одиниці. Потрібно зрозуміти, що тверезе життя набагато яскравіше, ніж ілюзія. Потрібно налагоджувати свою реальне життя.

- Як ви ставитеся до проблеми СНІДу в Україні?

Нещодавно дізналися таку статистику: кожна десята людина в Україні заражений СНІДом. Наша країна на другому місці після Африки, здається, за кількістю заражених СНІДом людей. Це жахливо!

Потрібно приділяти особливу увагу цій проблемі, активно інформувати людей. Оскільки, якщо людям не говорити про цю проблему, це все одно, що дезінформувати їх і робити тільки гірше. Якщо ти не знаєш про цю проблему, це ще не означає, що вона тебе обійде стороною, і ти не маєш до неї відношення.

По материалам: likar.infoПохожие новости:Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 1419 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 2
2  
каждая конференция не проходит даром. они всегда находят слова которые учат жить и дают надежду.
спасибо, Борисенко!
вы лучшие! flower

1  
Борисенко Саша і Вова СУПЕРРРРРРРРРРР smile biggrin cool heart love

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал