Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 20 » Костянтин Меладзе закрутив роман зі співачкою
Костянтин Меладзе закрутив роман зі співачкою
04:24
Обраницею композитора і продюсера стала співачка Поліна Гагаріна.У пресі вже не раз обговорювали пригоди Костянтина Меладзе, зокрема роман композитора з учасницею української "Фабрики Зірок-3" Євою Бушміною, яку він навіть взяв у свою ВІА Гру.

Що ж стосується російських фабрикантів(один з них, нещодавно записав нову пісню, мова йдеться про Нюша выше) то на своїй сьомий за рахунком "фабриці" продюсер не знайшов предмета жадання, однак Костянтин Шотаевіч вже давно не рівно дихає до переможниці "Фабрики зірок-2" Поліні Гагаріної.

Свого часу Меладзе працював з Поліною і був захоплений її талантом і красою, про що неодноразово заявляв в різних інтерв'ю.

Поліна Гагаріна крім Меладзе є і улюбленицею Ігоря Крутого, але лише як професійна вокалістка.

У 2009 році Гагаріна розлучилася зі своїм чоловіком актором Петром Красиловим.

«Поліна і Костянтин познайомилися і зійшлися на одному з українських музичних шоу, - розповідає відомий журналіст Отар Кушанашвілі. - Але ж це шоу-бізнес! Заради успіху в кар'єрі вона полюбила б хоч кого. Але невже Костя вселив собі, що в нього закохуються всі жінки, починаючи від Котової і закінчуючи Грановської, і що його щиро полюбила Поліна? Так, вона полюбить і Федора Бондарчука, якщо він буде робити з неї яскраву зірку ».

Костянтин Меладзе одружений на колишній моделі Яні Сум ось вже 17 років.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 3 | Просмотров: 945 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал