Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 6 » Лада Лузіна та Наталя Могилевська відзначили Новий рік в Музеї Булгакова
Лада Лузіна та Наталя Могилевська відзначили Новий рік в Музеї Булгакова
17:16

Ладіно колекції, де близько двох тисяч новорічних прикрас, вже років шість. «Поки мої подруги бігали по магазинах і вибирали до Нового року сукні та туфлі, я ганялася за іграшками, - усміхається письменниця. - Шукаю скрізь: в інтернеті, на аукціонах ... Зараз ось пригледіла три гарненькі примірника, але де саме, не скажу - боюся, як би хто ціну не перебив. А виставку в Музеї Булгакова, з яким ми давно дружимо, роблю другий рік поспіль і сподіваюся, що наступного року зможу її розширити. Та й людям буде зручніше приходити і дивитися: зараз Андріївський узвіз перекопали ... А іграшок вистачить, не хвилюйтеся, це не беговые дорожки в киеве! Будинки вся антресоль ними забита. Коли експонати колекції стали переповзати на шафи, я вирішила, що наряджати ялинку тільки для себе і своїх близьких, ховаючи таке багатство, - нудно і непробачно. І рада, що ідею виставки (вона, до речі, працюватиме до 13 січня за адресою: Андріївський узвіз, 13. - Авт.) Підтримала моя подруга Наташа ».

Могилевська, як відомо, відзначає Новий рік наперед - тому що в артистів, тим більше таких затребуваних, його не буває. Однак цього разу співачка відмовилася від вечірки в клубі: «Я зрозуміла, що не хочу святкувати свій Новий рік при великому скупченні людей і преси. Хотілося чогось інтимного, тільки для близьких, незвичайного і чарівного. Тому будинок-музей цього загадкового і містичного автора підійшов ідеально ».

Гостей Лада, що грала роль Майстра, і Наташа - Маргарита з жовтими квітами - приймали на католицьке Різдво. І влаштували хоч камерний, але дуже цікавий бал, де зібралися булгаковські персонажі: композитор Руслан Квінта зображував Ієшуа Га-Ноцрі, співак Еl Кравчук - кота Бегемота, продюсер Сергій Перман був Воландом, а чоловік Лузіної Ігор - Олексієм
Кот Бегемот виконує соло під акомпанемент Ієшуа Га-Ноцрі (Руслан Квінта)

Турбіних. У дійстві брали участь навіть ладини іграшки.
«У нас не просто виставка, а виставка, що відображає концепцію музею, - пояснює письменниця. - Експонати підібрані і розставлені так, що вони ніби грають сцени з роману «Біла гвардія». Якщо там є момент, де діти катаються на санках, у нас фігурки дітей роблять те ж саме. Якщо йде мова про поле, ми ставимо іграшку у вигляді селянки з серпом. Якщо Булгаков згадує бронепоїзд, у нас є малюнок вокзалу тих часів, а на її тлі - іграшковий поїзд з написом: «Сталін». Це, до речі, дуже рідкісний екземпляр: такі ігушкі випускали тільки до смерті вождя ...».

Майстер, Маргарита і компанія святкували на веранді, де спеціально для них було організовано застілля з самоваром і пирогами за рецептами булгаковської родини, однак найцікавіше творилося в порожніх кімнатах. Відвідувачі музею давно увірували в традицію - щоб бажання збулося, потрібно написати його на папірці і заховати десь у затишному куточку будинку. Причому так, щоб ніхто не помітив. «Куди я свою записку поклала, ні за що не скажу! - Повідомила Могилевська. - Але відчуваю: те, що загадала, обов'язково збудеться ».

А ось Лада бажань і планів не приховує: наступного року вона не тільки продовжить роботу над циклом «Київські відьми», але ще й книгу казок випустить - про ялинкових іграшках. «Знайомі кажуть:« Ти стільки про них знаєш, що пора на цю тему дисертацію захищати ». Але мені здається, читачеві потрібніше просто цікава книга. Зараз пишу, влітку здам в друк, а до наступного Нового року презентую. Там буде багато історій. Наприклад, про просту електричної лампочки, що стала ялинковим кулькою: адже мало хто знає, що за часів Другої світової війни іграшки робили з лампочок ... Або про королеві Вікторії, яка була королевою не тільки своєї країни, а й Різдва, тому що за часів її правління в Англії почали наряджати ялинки. У Радянському Союзі, до речі, ялинку забороняли - в 1928 році. Але у МХАТі ще два роки йшла постановка «Дні Турбіних», де її наряджали, і ця ялинка, булгаковська, була єдиною у всьому СРСР. Цікавих фактів, пов'язаних з новорічними та різдвяними традиціями, я накопала багато, так що чекайте - є про що говорити ...».


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 2 | Просмотров: 571 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал