Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Июль » 11 » Любов Казарновська: Поліна Гагаріна припала мені до душі
Любов Казарновська: Поліна Гагаріна припала мені до душі
02:16


Оперна примадонна з великим задоволенням попрацювала членом журі на «Фабриці зірок», де за перемогу боролися збірні Росії та Україні

Російська збірна перемогла українців у фіналі «Фабрики зірок». Взагалі такий результат був очікуваним. І за складом наша команда сильніша - часто-густо переможці та призери «Фабрики зірок» різних років, і змагання проходили в рідних стінах. Поки наша збірна у складі Поліни Гагаріної, Вікторії Дайнеко, Влада Соколовського, Дмитра Колдуна і Домініка Джокера святкувала перемогу, ми поговорили із зіркою світової оперної сцени Любов'ю Казарновської, яка судила нинішніх фабрикантів у складі журі.

- Вам, оперної співачки, не різала слух «фабрична попса»?

- Я знала, куди йду, і не очікувала якісних до або високих сі, тому що ці виконавці не претендують на звання вокалістів. А от стати справжніми естрадними артистами - це можливо. Але сьогодні нікого не переконаєш, якщо ти добре співаєш ноточкі. Бути артистом - значить нести думку, прориватися в божественні висоти, навіть у цьому популярному мистецтві. Артист повинен знайти свою пісню, стиль, повинен викликати у публіки співпереживання. Так що я знала, куди йду, і чекала від хлопців цієї причетності великим. Ну хіба від Едіт Піаф, Джульєт Греко, Майкла Джексона ви чекали голосу? Ні, чекали прориву у щось зовсім несподіване, незвичайне. І на цьому проекті я від кого чекала, від того й отримала.

- Тобто ви станете чиєїсь прихильницею після закінчення шоу?

- Шанувальницею - сильно сказано. Але мені ще з «Примари опери» припала до душі Поліна Гагаріна - як дівчинка працювала від першого туру до останнього, як додавала і у вокалі, і в думці, і в подачі, і в акторських проявах. Вона тоді так виконала тоді романс з «Безприданниці», що я заплакала. Я відкрила для себе Домініка Джокера. Зовні він такий ведмежа, але насправді дуже пластичний. Він як ртуть перетікає з одного стану в інше: може бути ліричним, яскравим, смішним. Буду слідкувати за творчістю Стаса Шурінса та Макса Барських.

- Заключний випуск був присвячений закордонним пісням. Вам подобається, коли наші поп-зірки співають на іноземних мовах?

- Подобається, якщо вони це роблять здорово, как подарки, - за стилем, за мовою, за відчуттям культури країни. Але коли ми чуємо «суміш паризького з нижегородським», це жахливо. Наприклад, у фіналі Поліна Гагаріна здорово виконала пісню Лари Фабіан. Вона прийняла стилістику мови, країни, той французький флер. У Домініка Джокера, мабуть, дуже пластичне вухо до мови, американські пісні він робить фантастично. Розумієте, вміння зануритися в зарубіжну культуру - це мистецтво. Потрібно мати і смак, і «вухо», і працездатність, і ми, оперні артисти, знаємо це як ніхто інший. Коли ми співаємо на іноземних мовах, до нас ставляться вимоги по «гамбурзьким рахунком», бо італійську музику ми повинні співати як італійці, французьку - як французи, німецьку - як німці. Це божевільна робота, така виточка себе зсередини! Ти повинен переделаться, влізти в шкуру цього народу, в стиль, в мову, в відчуття простору і часу. Коли я працювала над «Соломією» Ріхарда Штрауса, мені потрібно було «влізти» в тексти Оскара Уайльда. Я переслухав море музики Штрауса, щоб зрозуміти, чому в нього така інтонація. Щоб вони «там» послухали і сказали: «Вау! І не скажеш, що це російська співає, це абсолютно в нашій стилістиці. Але по-своєму, з російською душею ».

- Особисто вам нинішня «Фабрика зірок» сподобалася?

- Проект вийшов дуже цікавим. Такий музичний Кубок УЄФА. А що виграла російська команда, так це, напевно, у нас був вдаліше підбір пісень. Та й хлопці перебували в такому драйві. Як у фіналі Євро-2012 чекали, що італійці чи німці переможуть, а іспанці зібралися і рвонули. Так і наші!

- Ви у футбольній тематиці ас.

- Я дуже зорієнтована (сміється), бо це наше життя. Це ті позитивні вібрації добра, радості, щастя, адреналіну, які нам потрібні сьогодні. Ми повинні чути це життя і разом з нею йти. Не заради довгого рубля, ставлячи собі тільки одну задачу: заробити і просунутися по кар'єрних сходах. Ми просто повинні радіти життю.

- Але частенько люди мистецтва бувають далекі від того ж футболу ...

- Яка нісенітниця! Пам'ятаю, я якось співала Гімн Росії на футбольному матчі Росія - Ірландія, і наші виграли після довгої перерви. Під час гімну наші спортсмени плакали, а після перемоги сказали: «Ви нам дали такий драйв і адреналін, що тренер ірландської збірної зацікавився: а чи не можна нам цю даму виписати, щоб вона і наш гімн заспівала?»


Похожие новости:Просмотров: 1921 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал