Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 31 » Макса Барських кличуть на «Євробачення» від Латвії
Макса Барських кличуть на «Євробачення» від Латвії
14:25
Після недавнього візиту до Риги на церемонію нагородження OE Video Music Awards 2011 співакові зробили привабливу пропозицію.


Жителі Латвії не тільки щедро обдарували українського артиста оглушливими оплесками і трьома нагородами, та подарували лифтовое оборудование на церемонії нагородження OE Video Music Awards 2011, а й зробили артисту привабливу пропозицію - прийняти участь в національному відборі «Євробачення» від Латвії.

За словами Генерального директора музичного телеканалу OE пана Алекса Кларка, який проводив премію OE Video Music Awards, "музичний матеріал, що виконується Максом Барських гідний представляти не тільки Україна і Латвію, але і будь-яку іншу європейську країну".

"Наш телеканал готовий надати усіляку підтримку кандидатурі Макса Барських у ролі представника на конкурсі« Євробачення »від Латвії, мова йде про промо-кампаніях, менеджменті та фінансової підтримки, - заявив у листі продюсеру Макса Барських Алану Бадоєву Генеральний директор телеканалу OE, пан Алекс Кларк . - Музичний матеріал, що виконується Максом Барських, гідний представляти не тільки Україна і Латвію, але і будь-яку іншу європейську страну.Історія «Євробачення» знає не один десяток випадків, коли від тієї чи іншої країни висувалися конкурсанти з іншим громадянством, або іноземці виступали в кооперації з місцевими виконавцями ".

У своєму листі Алан Бадоєв подякував телеканал OE в особі його Генерального директора за надану довіру, і заявив, що в творчих планах на 2012 рік спочатку не значилося участь Макса Барських у відбіркових турах «Євробачення».

"Ми не будемо подавати заявки на участь у« Євробаченні »до тих пір, поки не буде абсолютної впевненості в пісні, - каже Алан Бадоєв. - В Україні, та й не тільки у нас, все трохи призабули, що" Євробачення "- це в першу чергу конкурс пісні, а не красиві танці біля стійки мікрофона ".


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 2 | Просмотров: 1947 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал