Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Апрель » 18 » Марія Миронова погодилася стати дружиною Олексія Макарова?
Марія Миронова погодилася стати дружиною Олексія Макарова?
21:12


Днями відбулася прем'єра нового фільму Павла Лунгіна «Диригент». На ній зібралися практично всі зірки вітчизняного шоу-бізнесу. Серед присутніх були помічені Леонід Ярмольник з дружиною Оксаною, Андрій Макаревич, а також Марія Миронова зі своїм коханим Олексієм Макаровим.

Особливу увагу публіки привернула Марія Миронова, на безіменному пальчику якої з'явилося колечко з діамантом. Представники ЗМІ відразу ж помітили нова прикраса актриси і відразу ж припустили, що вона прийняла пропозицію руки і серця від свого коханого Олексія Макарова.

Правда, сама актриса заперечує свою заручини, на всі провокаційні питання, дівчина відповідала, що кільце є звичайним прикрасою і нічого більше. Правда, журналісти цього не особливо вірять.

Нагадаємо, роман Марії Миронової та Олексія Макарова почався близько року тому. Багато хто не вірив в те, що їх відносини будуть тривалими і пророкували їм розставання, мотивуючи це тим, що пара не підходить один одному.

Дискография, биография, фото российской группы "Сплин", тексты и аккорды песен выхода нет сплин, аltavista, чердак, линия Жизни, пил-курил, всего хорошего, Бог устал нас любить.


Похожие новости:Просмотров: 934 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал