Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 10 » Марк Тішман показав вихованцям дитбудинків «м'яке» місце
Марк Тішман показав вихованцям дитбудинків «м'яке» місце
05:08

Для вихованців дитбудинків акція на благодійній основі «Новорічні мрії» стала справжньою казкою і щастям. Як прокомментував директор дитбудинку: "Це не регистрация предприятий". Багато російських зірок прийшли на захід, не забувши прихопити цінні подарунки для дітей.

Так, наприклад, Марк Тішман, відомий особливо останнім часом виконавець, привіз добродушним дітлахам новорічні іграшки для ялинки. Що правда, увагу вихованців у той вечір було сфокусовано не тільки на презентованих їм речах ...

На акцію Марк прийшов у модних джинсах з характерною низькою посадкою. Коли артист нагинався, перед дітьми розкривалася досить нецензурна картина - тільки найскромніші дітлахи вчасно відводили очі, коли було видно всі «принади» Тішман заднього виду.

Повеселив всіх один хлопчик, який чи то ненароком, чи то навпаки спеціально голосно поцікавився, чому у Марка так багато волосся на п'ятій точці ... Почувся легкий смішок, а збентежена цікавістю дитини вихователька так і не придумала, як би м'яко згладити ситуацію.

Сам же Марк, як видно, натяк вловив. Коментувати подію він хоч і не став, але решту часу розсудливо намагався не нагинатися, щоб не спровокувати ще більший інтерес до своїх частин тіла.


Похожие новости:Категория: Фабрика звезд - 7 | Просмотров: 551 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал