Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 23 » Надія Бабкіна підтвердила сенсацію в Твіттер
Надія Бабкіна підтвердила сенсацію в Твіттер
00:57


Надія Бабкіна не боїться лягати під ніж пластичного хірурга. І все заради коханого чоловіка, який набагато молодший за неї. Надія Бабкіна дуже ретельно підготувалася до свого 62-річчя, про це зірка розповіла на своїй сторінці на Twitter. Всі запрошені до ресторану гості помітили, що Надія Георгіївна чудесним чином помолодшала. У цей вечір на адресу зірки лилися прекрасні компліменти і позитивні мови.

- Надія Георгіївна, а правда, що вашим «хрещеним» на сцені був сам Махмуд Есамбаєв - легенда радянського естрадного танцю і балету?

- У якомусь сенсі так. Ви знаєте, стільки років вже минуло, а я до сих пір, коли згадую Махмуда Алісултановіча, то завжди бачу його в оточенні шанувальниць. Ми, молоді артистки, теж їм безмірно захоплювалися. Ще б пак - приголомшлива пластика, відточена хореографія та допомога, яка называэтся Салон красоты Владимира Штольца. Пам'ятаю, якось виступали з ним разом на одній концертному майданчику. І ось після своїх репетицій пішли дивитися на Есамбаєва, який, закінчивши номер, вийшов на вулицю, де його тут же обступили люди, задарівая квітами. І ось він спілкується з ними, приймає букети, посміхається, а ми так скромно стоїмо в сторонці. Це ж були його лаври. А він дуже високий і коштує такий - озирається на всі боки, немов вишукуючи когось. Побачивши мене, покликав: «Надя, іди сюди! Ідіть всі сюди! ». Я підійшла. А він: «Ближче, ближче давай!». Обійняв мене і каже: «Люди, зверніть увагу на цю дівчинку, її чекає велике майбутнє. Вона стане знаменитою, пом'янути моє слово ». Мене як струмом прошило. Було так незручно, я не знала куди себе подіти!

- Він вас надалі підтримував?

- Завжди! І коли я потім просувалася вперед, і коли отримувала всякі звання, він завжди був поруч, завжди вітав. Часто заходив до мене після концертів. Ось, пам'ятаю, одного разу прийшов разом з Людмилою Зикіною. А Людмила Георгіївна, знявши туфлі, каже: «Махмуд, давай станцюємо танець лебедів!». І вони почали танцювати. А мені запропонувала стати третім лебедем ... Цих людей я обожнюю і до цього дня!

- Кажуть, ви категорично не сприймаєте критику?

- Скажімо так, я навчилася її приймати. Я зрозуміла, що критика - це дуже здорово. Так як правильна критика несе в собі інформацію, прийнявши яку, можна стати ще крутіше, ніж ти є!

- Ви багато репетируєте-гастролюєте, а відпочивати-то встигаєте?

- Дуже навіть. Цього літа у мене було навіть два відпустки. На 10 днів з Женею (Гор - цивільний чоловік артистки. - Авт.) З'їздили в Америку - в Маямі. А потім ще на тиждень з онуком і невісткою - в Болгарію. У мене там чотири квартири. Я взагалі дуже люблю курорти Болгарії: хороший ненав'язливий сервіс, тепле море, золоті піски - що ще треба?!

- Вас давно не було видно в Києві ...

- А не запрошують! Кажуть, російський фольклор незатребуваний. А підлабузнюватися перед кимось, вимагати і вибивати я не буду. Навіщо мені це? Я ж Бабкіна! Я ось уже майже 35 років керую ансамблем «Російська пісня» - саме в цьому році у нас ювілей буде.

- Як би ви самі себе охарактеризували в роботі?

- Диктатор. Особливо коли часу обмаль і немає часу на проби й помилки. Демократія тим і хороша, що в разі потреби можна прийняти одноосібне рішення! Але якщо час є, дозволяю людям експериментувати й шукати.

- Надія Георгіївна, ви перебуваєте в партії «Єдина Росія» ...

- Так-так, давно вже - мало не з першого дня її заснування.

- А навіщо вам це?

- Думаю, у мене це спадкове - від батька Георгія Івановича - він же свого часу працював на різних керівних постах. А це пробуджує в людині відповідальність! Ти повинен, зобов'язаний, не маєш права на нюні. Ти за людей відповідаєш! Приміром, зараз я намагаюся просунути закон про культуру. Їжджу по всій країні, зустрічаюся з творчими людьми. Різними - від керівників гуртків до директорів театрів і симфонічних оркестрів. У нас же вся культура якась розбовтана - в підвішеному стані. Кажуть «культура», а мають на увазі «розважалівка». Треба її впорядкувати, централізувати. І кожен з тих, з ким я зустрічалася, висував свої пропозиції, а я їх збирала, підшивала і здавала в приймальню Володимира Путіна - я ж його довірена особа. Там їх вивчать, зроблять висновки, і на їх підставі сформують закон про культуру.

- У чому зазвичай черпаєте енергію?

- Тільки уві сні. Якщо відчуваю, що все - не можу більше, вимоталася. Тоді я беру «відгул» на день і проводжу його в ліжку. Ні з ким не бачуся, ні з ким не спілкуюся, тільки сплю. Спортом нині не захоплююся - колись просто. От раніше ходила в один американський фітнес-клуб, біля мого будинку, і займалася на біговій доріжці. Причому, могла прийти в 11 вечора і почати бігати (сміється). Зараз, до речі, той клуб Мадонна викупила. Так що весь мій спорт - з машини вийти і пішки через двір до будинку. Що стосується екстремального спорту, то я пробувала стрибати з парашутом - більше цього робити не стану. Гострих відчуттів у мене і в житті предостатньо, навіщо їх спеціально вишукувати? Нерозумно давати своєму організму додатковий стрес. А взагалі - головний мій екстрим - зійшлася з Женькою (сміється).

- Все-таки у вас з Женею 30-річна різниця у віці ...

- Я не шкодую ні про що. Я щаслива. У мене ж ні тата, ні мами немає, а тітки Женя сподобався. Правда, коли стали з Женькою жити, я близьким так і сказала: «Не лізьте! А будете лізти в моє особисте життя, втратите мене назавжди ». І все нормально, моє рішення прийняли з повагою.

З сином та його дружиною Танею. Невістку вважає своєю подружкою

- Чоловік не ображається на вас, що ви постійно в роз'їздах і занадто мало будинку з ним?

- Ні, не ображається. Він мені навіть сюрпризи робить. У мене був концерт, а перед цим я з ним по телефону говорила. Питаю його: «Жень, а ти зараз де?». А він мені: «Вдома, на дивані». І ось я виконала номер і чую звідкись збоку: «Надя!». Обертаюся і бачу величезну корзину з квітами, а за ними - його сміється обличчя. Мене від несподіванки ледь інфаркт не вхопив. Я-то думала, що він за сотні кілометрів від мене. У перший момент навіть ім'я його не змогла згадати, так переклинило. Уявляєте! А він, гад такий, сміється: «Надя, ти в мене, як завжди, молодець!». Женя вміє мене підтримати. Причому робить це ненав'язливо, коли мені це найбільше необхідно! Він вміє відчувати мене.

- Хто вас одягає і які прикраси ви любите?

- Зараз одягаюся сама - раніше Женя допомагав порадами. Але тепер йому часто ніколи - він же в мене бізнесом займається, пов'язаним з ароматичними маслами. Так він по всьому Криму мотається - по заводам відповідним. Але я не вникаю особливо - це його справа. А прикраси ... Люблю великі: якщо ланцюг, то багато і з великими ланками, якщо камені - то масивні. Золото не дуже люблю. Але воно зараз в моді, ось і ношу.

- У вас вдома зброю є? Ви ж полковник козацьких військ - по чину належить.

- А як же! У мене вдома серйозна шашка. І повірте, я вмію нею користуватися!

- Кажуть, ви не раз зверталися до допомоги пластичних хірургів ...

- Про мене взагалі багато чого базікають! А пластика ... весь цивілізований Захід на цьому стоїть, а у нас просто якийсь дике суспільство: обов'язково треба з цього приводу судити-рядити!

- Добре, давайте про сім'ю. Ви сувора свекруха?

- Не-а. Ми з Танюшею, як дві подруги. У нас чудові відносини. А сенс нам конфліктувати: вона обожнює мого сина, а він її. Чого мені сіпатися? До того ж вона мені такого шикарного онука подарувала - Георгіешку (при згадці імені онука артистка буквально розцвіла. - Авт.). Георгію нині рік і п'ять місяців. Взаємовідносини у нас чіткі: він називає мене Адя, тому що букву «н» не вимовляє. Він поки що лише «мама-тато, баба-діда» добре вимовляє. Характер виховується. Побачить, скажімо сухарик і каже: «Дай». А йому: «Не можна». Він так подивиться на мене і ще твердіше: «Дааа!». Ну що тут поробиш (сміється). Або ось упав, розбив губу. Питаю: «Що це в тебе?» А він спокійно так, по-чоловічому: «Бабах!». Книжки любить - я йому казки читаю, картинки показую. З музикою у нас складається - сам на магнітофоні кнопки натискає. У мене на телефоні є така народна подплясочка. Хочете включу, тільки ви мені сумку подайте, будь ласка (я подаю, сумка важить добрих 12 кг. - Авт.). Та вже - важкувато. Ця сумка - вся моя жизнь. Там все, що необхідно при кочовому способі життя. (Дістає мобільний і включає мелодію. - Авт.) Ось під цю веселу подтанцовочку Георгій і любить танцювати (Надія Георгіївна навіть показала мені фото онука, з умовою, що я не буду його фотографувати. - Авт.). Але, зізнаюся, бабуся я нікудишня. Нормальна бабуся повинна постійно бути з онуком, а я цього не роблю.


Похожие новости:Просмотров: 532 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал