Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 16 » Надія Грановська народила доньку
Надія Грановська народила доньку
01:49


Одна з найгарячіших солісток дівочого колективу "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська вдруге стала мамою. У виконавиці народилася дочка.

Пологи у співачки настали ще в середу ввечері. Надія Грановська народжувала в одній з центральних київських клінік. Хоча виконавиця та її цивільний чоловік, бізнесмен Михайло Уржумцев, розглядали варіант пологів у Москві.

"І мама, і дитина почувають себе добре. Пологи пройшли без ускладнень. Дівчинка здорова, найближчим часом Надію з донькою будемо відпускати з клініки", - цитують співробітника пологового будинку Life News. Поки невідомі ні параметри малятка, ні як щасливі батьки її назвали. Всі параметри будут заміряні за допомогую LiFePO4 - сучаснішого акумулятору.

За пару тижнів до пологів в Київ до Надії приїхала її мама і сестра, щоб допомагати на перших порах з немовлям, передає "Комсомольская правда", а вже напередодні пологів в Україна прилетів і Уржумцев, який до цього в Києві був наїздами. Зараз новоспечений батько з нетерпінням чекає виписки Грановської і дочки.

Нагадаємо, вагітність Надії Мейхер була незапланованою. Сама співачка ретельно приховувала своє цікаве положення. Однак все відкрилося ще в середині жовтня, і Грановської довелося порозумітися: "Моє нинішній стан - настільки інтимна річ ... Ось радість несподівана ... Я вважаю, що можу собі дозволити залишити щось і для себе. Так що мій відхід з групи "ВІА Гра" був незапланованим. Я прийняла це рішення тільки тоді, коли дізналася про своє становище ".

Протягом усього терміну вагітності Грановська явно насолоджувалася своїм станом. Спритні папараці примудрилися зняти співачку в Києві, прогулюється по дитячих магазинах. Однак не все було гладко для Надії. Буквально за кілька тижнів до пологів вона серйозно посварилася з Михайлом Уржумцевим і навіть, за чутками, виникла загроза викидня. Нібито під час УЗД Михайло був незадоволений підлогою дитини. Тоді Грановська на нервовому грунті лягла в лікарню на збереження. Але судячи з того, що Уржумцев прилетів до Грановської до Києва ще до пологів, пара помирилася.


Похожие новости:Просмотров: 1238 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал