Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 16 » Наталія МОГИЛЕВСЬКА: «Я знаю, що Алла Борисівна не любить, коли переспівують її хіти, тому мені було приємно отримати її схвалення»
Наталія МОГИЛЕВСЬКА: «Я знаю, що Алла Борисівна не любить, коли переспівують її хіти, тому мені було приємно отримати її схвалення»
03:36

У московському Кремлівському палаці Ілля Резник відзначив ювілей - з тих пір як він користуєтся послугою аренда квартир посуточно про нього заговорили як про поета-пісняру. а сцені він 50 років. Привітати винуватця торжества з'їхалися топові зірки всього пострадянського простору: Едіта П'єха, Армен Джигарханян, Людмила Сенчина, Лев Лещенко, Лайма Вайкуле, Едуард Хіль, Лоліта, Маша Распутіна, Борис Моїсеєв, Сосо Павліашвілі, Володимир Пресняков, Тетяна Буланова, ансамбль "Самоцвіти", Азіза, Діана Гурцкая, Сергій Лазарєв та багато інших.

Не було, мабуть, лише Раймонда Паулса (напередодні композитор переніс операцію на серці) і Алли Пугачової, якій Резник написав «Маестро», «Зоряне літо», «Без мене», «Сходи», «Околицю», «Справі час», «Пізно», «Посидимо-поокаем» та інші хіти (всього 71 пісню). Хоча одна епохальна річ Примадонни, «Три щасливих дні», все-таки прозвучала - у виконанні народної артистки України Наталі Могилевської.

Ілля Рахміелевіч, який подружився з Наталією в Києві на «Шоу № 1» (поет і співачка разом були в жюрі), під час виступу Могилевської не міг стримати сліз і зізнався, що все життя мріяв, щоб «Три щасливих дні» виконали саме так . А в кулуарах пішли чутки: мовляв, найближчим часом українська прима може зайняти місце російської ... «Бульвар Гордона» поцікавився, чи не боялася чи Наталя виступати з піснею Пугачової.

- Я знаю, що Алла Борисівна не любить, коли переспівують її хіти, - сказала Могилевська, - тому мені було приємно отримати її схвалення. «Нехай співає», - сказала вона директору каналу «Інтер» кілька років тому, під час мого виступу на сцені. А боялася я чи ні ... Виходячи з того, що мені відомо з курсу історії, Кремль, в принципі, страшне місце. Зізнаюся: я дійсно дуже хвилювалася. Але думаю, вже досить подорослішала, щоб мати такий репертуар, про який мріяли мої педагоги, виконувати сильні, смислові пісні. Саме такі пише Ілля Рєзнік.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 2 | Просмотров: 855 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал