Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Январь » 16 » Переможець "Х-фактор. Революція" Віктор Романченко: "Оксана Марченко сподобалася мені як дівчина"
Переможець "Х-фактор. Революція" Віктор Романченко: "Оксана Марченко сподобалася мені як дівчина"
05:27


Рита: - Вікторе, ви приходили до університету після перемоги? Як там вас зустрічали?

- Був там два дні тому. Зустріли дуже добре, відчув себе прямо зіркою - багато побажань, емоцій, переживань було висловлено. Коли бачиш щирі обличчя людей, розумієш, що вони переживали, - це радує ... Студенти вітали, виготовили плакати. Вони багато зробили для того, щоб мене пропіарити не тільки в Херсонській області, але і в інших.

Віктор: - Скажіть, будь ласка, ви будете викладати в університеті або будувати сценічну кар'єру?

- Поки буду викладати. Я в цьому році взяв дуже мало годин з урахуванням того, що потраплю в тренувальний табір. Відпрацював на початку вересня і тепер відпрацюю ще трохи в квітні. Викладати не так просто, як, наприклад, купить скидку.

Гойя: - Яке плаття Оксани Марченко вам сподобалося найбільше?

- Мені Оксана сама по собі подобається дуже сильно (сміється). І як ведуча, і як дівчина. Якою ви бачите її на сцені, така ж вона і за кадром. А щодо суконь - я рідко звертаю увагу на вбрання та прикраси. Упевнений, що вона шикарно виглядає, але яку сукню мені найбільше подобається, сказати не можу.

Катя К.: - Спасибі велике, що прийшли на це шоу і підкорили наші серця. Хочу запитати, який подарунок шанувальниць запам'ятався найбільше? Що вам дарують?

- Найбільший подарунок від людей, яким подобається моя творчість, - це те, що вони щиро голосують за мене. Завдяки цьому я став переможцем. Я усвідомлюю, що SMS коштує грошей, а деякі відсилали багато SMS, тобто витрачали чимало. За це велике спасибі.

Якось мені подарували ялинку, зроблену своїми руками. Це було від душі, тому дуже цінно. Але я б не сказав, що подарунки - найголовніше.

Інна: - Скажіть, співаєте ви вдома для близьких? Якщо так, то які пісні у вашому виконанні вони люблять слухати?

- (Сміється.) Не люблю співати для близьких, сам не знаю чому. Навіть помічаю: коли хтось із рідних в залі, я починаю соромитися. Мені легше виступати перед незнайомими людьми.

Олена Муханова: - Хотілося б дізнатися, на що витратить виграш співак?

- Більшу частину грошей я б хотів витратити на свою творчість, на подальший розвиток. А решта - на будинок.


Похожие новости:Просмотров: 992 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал