Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2012 » Март » 21 » Переможець шоу "Х-Фактор" Олексій Кузнєцов став батьком?
Переможець шоу "Х-Фактор" Олексій Кузнєцов став батьком?
04:58


В Інтернет потрапили провокаційні фотографії

Недавно близька подруга Олексія виклала на своїй сторінці в соцмережі цікаві фотографії. На них Кузнецов з особливим трепетом обіймає маленьку дівчинку, на вид якої не більше двох років. Все б нічого, якби не вражаюча підпис під знімком: "Яке це щастя - тато і доця!". Під фото тут же зібралося пристойну кількість коментарів, мовляв, коли це Олексій встиг обзавестися чадом. Однак подруга Кузнецова лише коротко відповіла: "Це його особиста справа".

Чи жарт, приховати в світі шоу-бізнесу народження власної дитини? До того ж, протягом останнього року до Кузнєцову було прикуто пильну увагу журналістів. Та й якби Олексій став батьком, то це радісна подія збіглася б якраз з початком прямих ефірів шоу. Але саме в той момент співак розповідав, що в особистому житті у нього не все райдужно. Особливо вразливим шанувальниці тут же полюбився образ самотнього, скромного і мужнього боксера. Образ завзятого сім'янина з новонародженою дитиною ніяк не "вписувався" в сформовану картину. До того ж, як відомо, з моделлю Катериною Семеновою, яка незабаром стала його дружиною, Кузнецов почав зустрічатися незадовго до кінця проекту. У всякому разі, так він заявляв у численних інтерв'ю. Ми попросили прояснити ситуацію самого Кузнєцова, зв'язавшись з ним по телефону.

- Мені потрібно якось прокоментувати цю ситуацію? - Співак злегка розгубився. - Так, я дійсно став батьком. Правда, хрещеним! Ця дівчинка - дочка моїх хороших друзів, чудових людей. Думаю, це радісна подія трапиться і зі мною, але зараз весь час приділяю своєму творчому розвитку, - резюмував Кузнєцов.

Новая фишка среди рыбаков это ловля сома на пикер читаем инфу об этом на сайте fishingural.ru.


Похожие новости:Просмотров: 1072 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал