Меню сайта
Поиск
Интересно
Главная » 2011 » Декабрь » 10 » Підопічні Могилевської скандалять через чоловіка
Підопічні Могилевської скандалять через чоловіка
02:06

Новий кліп REAL O «Іди на фіг!» - Розповідь, не про Кофе в зернах продажа, а про розрив відносин солістки групи Олени Виноградової з учасником групи ДіО.фільми Володимиром Дантесом. Однак і в цьому кліпі дівчата, схоже, повідали народу не всю правду. Відомо, що до Олени у Дантеса були стосунки з ще однією учасницею групи - руденької Алісою Тарабарової. Мабуть, решта дівчат підтримали їх спрагу помститися ловеласу. Аліса Тарабарова та Регіна на День народження Олени написали пісню, а сама Виноградова виступила режисером відео. За одну добу REAL O записали пісню і зняли на неї кліп.

За іронією долі, дозвіл «випрати на людях свою брудну білизну» дала сама продюсер Наталя Могилевська. «Пісня показала в інтернеті, що вона хіт. Я зрозуміла, що потрібен якісний кліп, і дала REAL O карт-бланш. Вони вирішили розповісти глядачам всю правду. Я не буду висловлювати вам свою думку з цього приводу. Але я подумала, що вони в тому віці, коли повинні пробувати свої сили, робити ходи, в тому числі і ризиковані. Я дозволила це, оскільки, як відомо - всі пісні про кохання, а реальні почуття і події завжди надихали талановитих людей на створення чудових пісень, в тому числі і тих, які стали великими », - заявила Наталія Могилевська.

Однак, як показали подальші події, Наталі не вдалося утримати ситуацію під контролем. Ще до виходу кліпу на одній з тусовок Лена Виноградова публічно дала ляпас Володимиру Дантесу, побачивши його з іншою дівчиною. Але на цьому історія не закінчилася - Ліна Міцукі виклала у Твіттері фото Олени та Дантеса з «сімейного» архіву, після чого між учасницями групи розгорівся конфлікт і поділ на табори «за» (в якому лише Регіна та Вадим Олійник, напарник героя-коханця по групі ДіО.фільми) і «проти» Володимира.

Дуже схоже на те, що під дахом TALANT Group киплять неабиякі африканські пристрасті, а дівчатка подорослішали і виходять з-під контролю своєї наставниці.


Похожие новости:Категория: Фабрика зірок - 2 | Просмотров: 620 | Добавил: Fabrikant | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Интересно

Интересно

При цитировании информации ссылка на www.fabrikazvezd.org.ua обязательна!|Фабрика звезд 4|© 2008 - 2018
Украина слезам не верит, Україна сльозам не вірить, фабрика зірок 4, Фабрика звезд 4 украина, украинская фабрика звезд 4, суперфинал